text.skipToContent text.skipToNavigation

Dostawa i płatności w sklepie czesci-samochodowe-online.pl

www.czesci-samochodowe-online.pl jest sklepem internetowym firmy Delticom AG z siedzibą w Hanowerze, w Niemczech.

Wszystkie podane u nas ceny zawierają podatek VAT.

Możemy zrealizować zamówienie i wysłać towar, jeżeli adres dostawy i osoba na którą wystawiony będzie rachunek znajdują sie w tym samym państwie. Jednocześnie informujemy i prosimy o zrozumienie, że dostawa towaru realizowana jest tylko na terenie Polski.

Twoje prawo do darmowego zwrotu towaru w ciągu 30 dni:

W celu oszczędzenia Tobie zbędnego klopotu odbierzemy towar od Ciebie z domu, a potem zwrócimy Ci koszt towaru używając wczesniej przekazanych nam danych do platności. Wystarczy, że napiszesz do nas e-mail (umieszczając w nim Twoje imię, nazwisko, nr zamówienia, produkty które chcesz zwrócić, datę zamówienia oraz datę dostawy) na adres czesci-samochodowe@delti.com. Po otrzymaniu od Ciebie wiadomości skontaktujemy się z Tobą w celu przekazania dalszych informacji.

Twoje prawo do zwrotu towaru w ciągu 30 dni

Zależy nam, żebyś był zadowolony ze wszystkich naszych dostaw. Dlatego też możesz zwrócic wszystkie zakupione u nas produkty w ciągu 30 dni. Nasze zobowiązanie wykracza poza ustawowe prawo kosnumenta, zgodnie z którym możesz zwrócic zakupione towary w okresie 14 dni począwszy od daty dostawy.

Nasza alternatywa dostawy

Jeżeli chcesz żebyśmy dostarczyli wybrany przez Ciebie produkt na inny adres, prosimy o wypełnienie rubryki ''alternatywny adres dostawy'' wskazując upoważnioną osobę oraz odpowiedni adres dostawy.

Nasz termin dostawy

Przewidywany termin dostawy znajduje się na stronach odpowiadających danym produktom. Informujemy, że w przypadku płatnosci przelewem Twoje zamówienie zostanie zrealizowane po odnotowaniu przez nas wpłaty na konto.

Nasze koszty dostawy

Koszt dostawy za zamówienie wynosi 40,00 zł. Przy wartości zamówienia powyżej 300,00 zł wysyłka jest darmowa. Chetnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące dostawy towaru. Prosimy o przesłanie nam wiadomości na czesci-samochodowe@delti.com

Warunki platnosci

Staramy się oferować najbardziej korzystne ceny w Polsce. Wiąże się to z tym, że metody płatnosci za nasze produkty muszą byc zarówno wygodne jak i bezpieczne.

Akceptujemy następujace formy płatności:

1. Karta kredytowa - Akceptujemy karty Mastercard/Eurocard i Visa. Zapłać wygodnie kartą kredytową podając swoje dane, a my obciążymy Twoją kartę w momencie dostawy zamowienia.

2. Przedplata - tradycyjny przelew bankowy

Dane do przelewu:

Delticom AG, Bre Bank Polen, ul. Senatorska 18, 00950 Warszawa 

Numer konta: 60114010100000299546001001 

IBAN PL60114010100000299546001001

3. Za pobraniem - płatne przy odbiorze przesyłki, bezpośrednio u kuriera. Wskazane jest posiadanie odliczonej kwoty.

4. Sofortbanking - bezpieczna płatność online. Bezpośredni przelew elektroniczny z Twojego konta.

5. Paypal - łatwo i bezpiecznie. Poprzez Paypal mozesz wybrać różne metody płatnosci m.in. poprzez Twoja karte kredytowa albo Twoje konto Paypal.

6.  Za pobraniem - płatne przy odbiorze przesyłki, bezpośrednio u kuriera. Wskazane jest posiadanie odliczonej kwoty.

Masz pytania odnośnie oferowanych przez nas form płatności? Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji! Zadzwoń do nas bądź napisz wiadomości na czesci-samochodowe@delti.com

 

Telefon: +48 223 07 23 56 (Pon-Pt od 8:00 do 18:00)

Fax: 48 618 800 899