text.skipToContent text.skipToNavigation

VALEO zamów online w korzystnej cenie

1 581 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Zaufanie dużych marek

Wybierając nowe części samochodowe warto zastanowić się nad tym skąd pochodzą i czy ich producent cieszy się zaufaniem użytkowników. Duże firmy produkują zazwyczaj elementy oraz systemy na zamówienie koncernów samochodowych, które wykorzystują je w procesie produkcji. Dokonując napraw warto sprawdzić, czy znajdziemy na rynku części zamienne tej samej firmy, która wyprodukowała oryginalne elementy naszego samochodu. Wybierając elementy od tego samego producenta mamy szansę uniknąć wymiany całego układu i ograniczyć się do podmienienia jego zniszczonego elementu. Producenci popularnych w Polsce marek takich jak Renault, Fiat, Audi czy Opel bardzo chętnie sięgają po produkowane przez francuską firmę VALEO części. Marka cieszy się też dużym zaufaniem mechaników.

Dostępność i atrakcyjna cena

Wiele firm obecnych na rynku części samochodowych decyduje się mocno zawęzić swoją ofertę i skupić na produkcji elementów jednego lub dwóch układów. Inaczej jest w przypadku produkowanych przez VALEO części. Firma może pochwalić się jedną z najbardziej rozbudowanych ofert na rynku, w której skład wchodzi aż 12 linii produktów, m.in.: systemy sprzęgłowe, klimatyzacja, zabezpieczenia, akcesoria elektryczne oraz elektronika. Przy tak rozbudowanej ofercie producentowi udaje się utrzymać wysokie standardy dla każdej grupy produktów. Aby utrzymać mocną pozycję na rynku firma finansuje liczne badana, które pozwalają na opracowanie i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w każdym z działów.

Porównaj części przez internet

Dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów i wysokim standardom firma zyskała status lidera na rynku części samochodowych. Obecnie produkcja odbywa się w 29 krajach świata, a z opracowanych przez francuzów rozwiązań chętnie korzystają producenci z Niemiec, Francji, Włoch i Korei. Dlatego jeśli zastanawiasz się nad wyborem producenta części, które zamierzasz zamontować w swoim samochodzie koniecznie zapoznaj się z katalogiem wyprodukowanych przez VALEO części dostępnych w naszym sklepie internetowym. Pod adresem czesci-samochodowe-online.pl znajdziesz pełną ofertę sklepu, porównasz produkty i złożysz zamówienie, korzystając z atrakcyjnych cen.