text.skipToContent text.skipToNavigation
Filtrowanie wg samochodu
Ogranicz wyniki

TRW zamów online w korzystnej cenie

7 834 produtky
Zestaw klocków hamulcowych
TRW
Zestaw klocków hamulcowych
22141, 22142
GDB2110
301,47 zł
Nr artykułu  15486561

Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Pompa, Hydraulika
TRW
Pompa, Hydraulika
JPR746
1 392,03 zł
Nr artykułu  11997020

Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Tarcza hamulcowa
TRW
Tarcza hamulcowa
DF6262S
Strona zabudowy:  Oż przednia
288,64 zł
Nr artykułu  14892213

Minimalna wielkość zamówienia: 2
Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Zadbaj o bezpieczeństwo podczas jazdy

Poruszając się samochodem chcemy czuć się bezpiecznie. Niezależnie od warunków atmosferycznych i jakości nawierzchni powinniśmy mieć pewność, że nasz pojazd jest dostatecznie sprawny, by dowieźć nas do celu. Właściciele pojazdu zobowiązani są robić przeglądy i usuwać usterki, które mogłyby narazić ich i innych użytkowników dróg na niebezpieczeństwo. Skąd jednak wiedzieć, któremu z producentów części można zaufać? Dużym zaufaniem klientów, dla których kluczowa jest bezpieczna jazda cieszą się produkowane przez firmę TRW części i akcesoria zwiększające bezpieczeństwo na drodze. Firma specjalizuje się w produkcji aktywnych oraz pasywnych systemów bezpieczeństwa i obsługuje największe marki samochodowe na świecie.

Zawsze sprawne hamulce

Warto pamiętać, że kontrola poziomu płynu hamulcowego nie wystarczy, by mieć całkowitą pewność, że zadziałają one tak jak powinny. Zwłaszcza w starszych samochodach należy pamiętać o regularnym sprawdzaniu stanu klocków i tarcz hamulcowych. Płyn hamulcowy powinniśmy wymieniać zgodnie z zaleceniami producenta, oraz w każdym przypadku, gdy nasz układ hamowania okaże się nieszczelny. Aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek warto wymieniać zużyte elementy układów hamowania na nowe od razu, gdy dowiemy się o usterce. Wybierając nowe części możemy kierować się opinią jaką wśród użytkowników pojazdów cieszy się producent. Produkowane przez TRW części układów bezpieczeństwa powinny spełnić oczekiwania wszystkich klientów, zapewnić bezpieczeństwo na drodze i, co ważne, nie odstraszają wysoką ceną.

Bezpieczne zakupy w sieci

Dbając o bezpieczeństwo na drodze nie musimy godzić się na wysokie narzuty jakie często nakładają właściciele warsztatów samochodowych lub sklepy stacjonarne. Oryginalne części można zamówić przez internet, korzystając przy okazji z wygodnej dla nas formy płatności – przed dostawą, lub za pobraniem. Jeżeli poszukujesz produkowanych przez TRW części, lub płynów hamulcowych zapoznaj się z korzystną ofertą na stronie czesci-samochodowe-online.pl i zamów potrzebne elementy z pewnego źródła.