text.skipToContent text.skipToNavigation

PHILIPS zamów online w korzystnej cenie

243 produtky
Żarówka, Swiatła obrysowe narożne
PHILIPS
Żarówka, Swiatła obrysowe narożne
53002428, WY5W
12396NACP
14,32 zł
Nr artykułu  11079573

Minimalna wielkość zamówienia: 10
Cena za sztukę
Cena z VAT
doliczając wysyłkę
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Nowoczesność i tradycja

Są firmy, których nikomu nie trzeba przedstawiać, nie wszyscy jednak wiedzą, jak szeroki jest zakres produkcji popularnych koncernów. Pierwszym produktem holenderskiego koncernu Philips była żarówka. Dziś jest to jedna z najlepiej rozpoznawalnych i najbardziej rozwiniętych firm w Europie i na świecie. Produkowane przez koncern Philips części i urządzenia wykorzystywane są w prawie każdej dziedzinie życia, także w sektorze motoryzacyjnym. Co ciekawe, ten zajmujący się elektroniką koncern jest jednym z najchętniej wybieranych producentów żarówek samochodowych. Przez ponad 100 lat działalności, mimo olbrzymiej ekspansji firmy  nie zrezygnowała ona z produkowania swojego pierwszego urządzenia, choć te dzisiejsze w niczym już nie przypominają żarówek z 1891 roku.

Szeroki wybór produktów

Żarówki samochodowe muszą być wytrzymałe. Ich wymiana jest znacznie bardziej skomplikowana niż zwykłych żarówek używanych  w domu, głównie ze względu na to, że reflektory samochodowe muszą być szczelnie zamknięte. Aby więc uniknąć częstych i kłopotliwych wymian konieczne jest stworzenie niezawodnego produktu, a takie właśnie są produkowane przez koncern Philips części. W ofercie znajdują się żarówki do wszystkich reflektorów zewnętrznych oraz te używane w kabinie pojazdu. Warto pamiętać, że wybierając się do niektórych krajów powinniśmy posiadać komplet żarówek samochodowych, w przeciwnym razie grozi nam upomnienie lub mandat. Uzupełniając wyposażenie pojazdu przed wyjazdem za granicę, warto kupić żarówki, których tak czy inaczej chcielibyśmy użyć w naszym samochodzie.

Zamów przez internet

Chcąc zaoszczędzić, a jednocześnie kupić sprzęt wysokiej jakości stajemy przed trudnym zadaniem znalezienia atrakcyjnej oferty cenowej. Na korzystne ceny najłatwiej trafić w internecie. Warto jednak pamiętać aby podczas zamawiana zwrócić uwagę czy sprzedawca działa legalnie i sprzedaje oryginalne produkty. Produkowane przez Philips części z pewnego źródła możesz zamówić w naszym sklepie internetowym pod adresem czesci-samochodowe-online.pl.