text.skipToContent text.skipToNavigation

żwiatła cofania zamów online w korzystnej cenie

26 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Oświetlaj drogę zawsze, kiedy wrzucasz wsteczny

W sytuacji, w której awarii ulegają światła cofania, warto spojrzeć na nowoczesne produkty, które wytworzono z trwałych materiałów. Aby zamontować stabilne, niezawodne reflektory, wystarczy zamówić nowe migacze i zyskać gwarancję prawidłowego oświetlenia drogi przy wrzucaniu biegu wstecznego. Białe światło, które jest emitowane przez lampy, należy do wyrazistych, a może być dodatkowo wzmocnione wysokiej jakości reflektorami. Produkty oświetleniowe dla samochodów różnią się ze względu na dopuszczenie do ruchu prawostronnego bądź lewostronnego, zanim więc zamówisz oświetlenie pojazdu, upewnij się, że można je zastosować w ruchu panującym w danym kraju.

Co może wchodzić w skład oświetlenia samochodu?

Szukając lamp do sygnalizacji cofania, trafisz na wiele ich wariantów. Magnetti Marelli oferuje światła do zabudowy bez mocowania lampy. Hella proponuje lampę tylną zespoloną bez żarówki, z samym uchwytem, podczas gdy Van Wezel posiada w ofercie oświetlenie montowane ze zderzakiem. TYC to z kolei produkty z rodzajem lampy P21W. Przykładowe oznaczenia lamp Hella E1 8728 z przeznaczeniem do montażu w Mercedesie, Fiacie czy Iveco: 1) jaka strona zabudowy (lewa, prawa); 2) rodzaj mocowania (w pionie, w poziomie); 3) funkcje lamp (do czego służą); 4) czy w zestawie są żarówki; 5) z jakiego materiału wykonano produkt (np. z gumy); 6) rodzaj lampy (np. P21W); 7) jakie jest potrzebne napięcie znamionowe, pobór mocy.

Zadbaj o bezpieczeństwo przy cofaniu pojazdu

W ofercie sklepu Czesci-samochodowe-online.pl znajdziesz światła cofania pasujące do modeli Volkswagena, Forda, Nissana, Opla, Renaulta i wielu innych marek. Dzięki nim oświetlisz drogę, gdy zaczniesz wycofywać samochód, co jest istotnym elementem wpływającym na zwiększenie Twojego bezpieczeństwa, zwłaszcza gdy próbujesz jechać na wstecznym w ciemności po trudnym terenie.