text.skipToContent text.skipToNavigation
Filtrowanie wg samochodu
Ogranicz wyniki

Zwiększony rozstaw kół zamów online w korzystnej cenie

175 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Zwiększony rozstaw kół - co i jak?

Wielu z Nas lubi upiększać samochody. Im dłużej jesteśmy w jego posiadaniu, tym więcej pieniędzy inwestujemy w jego dobry wygląd i coraz bardziej wyśrubowane osiągi silnika. Jednym ze względnie tanich, aczkolwiek efektownych sposobów na poprawienie wyglądu Naszego pojazdu jest zainstalowanie w nim dystansów. Gwarantują one zwiększony rozstaw kół, co znacząco poprawia prezencję auta. Większość pojazdów sportowych ma szerzej rozstawione felgi, a że wielu z Nas stara się stylizować Swoje samochody na wozy sportowe, to dystanse nie wymagają zbyt głośnej reklamy.

Prowadzenie pojazdu

Dodatkowe centymetry, które są efektem zastosowania dystansów przy felgach, znacznie wpływają na kontrolę trakcji. Im szerszy jest nasz samochód, tym wygodniej i bezpieczniej możemy pokonywać zakręty. Pojazd, w którym zaimplementowano zwiększony rozstaw kół, prowadzi się pewniej, szczególnie przy większych prędkościach, co daje się odczuć podczas jazdy w trasie, ale nie tylko - gwałtowne zakręty zdarzają się także w mieście. Pokonywanie ich może być szczególnie trudne, a co za tym idzie niebezpieczne, gdy warunki pogodowe są niekorzystne. Zastosowanie dystansów pozwala zatem jeździć z większą pewnością i spokojem.

Gdzie zakupić niezbędne elementy?

Zwiększony rozstaw kół wymaga zakupu wysokiej jakości dystansów wykonanych z wytrzymałej stali. Nie warto na siłę szukać oszczędności, ponieważ słabe czy też niedokładnie wytoczone elementy mogą znacznie przyspieszyć zużycie łożysk i przegubów w Naszym samochodzie. Jednakże dzięki sklepom on-line nie trzeba wydawać fortuny, by cieszyć się sportowym wyglądem samochodu i jego lepszym prowadzeniem. Na stronie czesci-samochodowe-online.pl można tanio zaopatrzyć się w stalowe dystanse różnego typu, w zależności od tego jakie są Nasze wymagania i jaki chcemy osiągnąć efekt. Jeśli chcesz upiększyć Swój wóz niewielkim kosztem, zamów potrzebne elementy przez Internet już teraz.