text.skipToContent text.skipToNavigation

Zarówka swiatla ostrzegawczego obrotowego zamów online w korzystnej cenie

4 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Uwaga na nieuprawnione stosowanie koguta.

Światła ostrzegawcze stosowane są w określonych przepisami przypadkach, zwiększają bezpieczeństwo na drodze i wpływają na organizację ruchu drogowego. Do ich używania uprawnione są służby ratunkowe, policja, wszelkiego rodzaju pojazdy uprzywilejowane, samochody prowadzące i zamykające kolumnę, oraz pojazdy i maszyny wykonujące prace na drodze, lotnisku czy w halach produkcyjnych. Włączony bezpodstawnie kogut może kosztować kierowcę od 100 do 500 zł. Jednak za niewłączenie sygnalizacji ostrzegawczej kiedy jest to wskazane również można zostać ukaranym, dlatego warto upewnić się, że żarówka światła ostrzegawczego obrotowego nie jest przepalona.

Rodzaje świateł ostrzegawczych.

Istnieją trzy typy lamp ostrzegawczych: obrotowe, diodowe (LED), stroboskopowe. Różnią się budową i zasadą działania, ale cel ich stosowania pozostaje niezmienny: ostrzeżenie innych użytkowników ruchu, że powinni zachować wzmożoną ostrożność. Obecnie koguty można łatwo montować na dachu stosując specjalny magnes, nie muszą więc być przytwierdzone trwale i można je w każdej chwili usunąć bez pozostawiania śladów. Kolory świateł ostrzegawczych stosowane przez różne służby to w rzeczywistości kolory reflektora (czerwony, niebieski lub pomarańczowy), żarówka światła ostrzegawczego obrotowego, montowana wewnątrz świeci na biało.

Wszystkie części w jednym miejscu.

Masz pojazd, który powinien być oznaczony kogutem? Chcesz zamontować światło ostrzegawcze na samochodzie, ogrodzeniu lub maszynie? Potrzebna Ci żarówka światła ostrzegawczego obrotowego? Wszystkie przydatne elementy, takie jak kogut, żarówki, diody LED, oraz części i akcesoria samochodowe możesz teraz zamówić bez wychodzenia z domu. Wejdź na czesci-samochodowe-online.pl, zapoznaj się z ofertą korzystając z wygodnego menu, lub wyszukiwarki na stronie sklepu. Zamów oryginalne, markowe części w korzystnych cenach. Przy okazji warto sprawdzić ofertę akcesoriów samochodowych. Odbierz wszystkie potrzebne produkty w jednej przesyłce.