text.skipToContent text.skipToNavigation

Zarówka swiatla cofania zamów online w korzystnej cenie

120 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Sprawne światła gwarantują bezpieczeństwo.

Oświetlenie zewnętrzne samochodu, służy nie tylko do oświetlenia drogi przed pojazdem, ale też informuje innych użytkowników ruchu o manewrach, które zamierzamy wykonać. Ustawiając skrzynię biegów w pozycji R uruchamiamy automatycznie światło wsteczne. Jest to biała lampa z tyłu pojazdu, jej zapalenie się informuje innych kierowców o tym, że za chwilę ruszymy do tyłu. Przepalona żarówka światła cofania uniemożliwi nam bezpieczne wycofanie pojazdu w ruchu drogowym, dlatego co jakiś czas należy upewniać się, że działa prawidłowo. W niektórych autach możliwe jest zamontowanie w tej lampie diody LED.

Naprawa niesprawnych świateł.

Najczęściej lampy samochodowe przestają działać z powodu przepalenia żarówek lub uszkodzenia mechanicznego, np w trakcie kolizji. Zupełny brak światła nie jest jednak jedynym powodem, dla którego powinniśmy rozważyć wymianę żarówek. Może się zdarzyć, że zaobserwujemy (lub dowiemy się od innego użytkownika drogi) przygasanie świateł, lub uznamy, że świecą one jakoś za słabo. W takim wypadku najlepiej wymienić żarówkę na nową. Nowa żarówka światła cofania powinna być odpowiednio dobrana do lampy zamontowanej w naszym samochodzie, tak, aby jej światło było dobrze widoczne. W zależności od homologacji może być słabe lub mocniejsze, ważne jednak, by było właściwe dobrane do budowy lampy. Coraz częściej tradycyjne żarówki zastępowane są oszczędnymi diodami LED.

Kupuj wygodnie w sklepie internetowym.

Nie musisz już jeździć po sklepach motoryzacyjnych w poszukiwaniu odpowiedniej żarówki, możesz tanio i wygodnie zamówić ją w sklepie internetowym. Dzięki wygodnej wyszukiwarce z łatwością zapoznasz się z asortymentem i znajdziesz to czego potrzebujesz. Na stronie czesci-samochodowe-online.pl znajdziesz części i akcesoria samochodowe takie jak żarówka światła cofania, wraz ze zdjęciami i i opisami, które pomogą Ci wybrać potrzebne elementy od sprawdzonych producentów jak OSRAM czy Phillips. Wszelkie informacje znajdziesz klikając w nazwy części, możesz także skonsultować się ze sprzedawcą, przez e-mail lub telefon.