text.skipToContent text.skipToNavigation

Zarówka swiatla STOP zamów online w korzystnej cenie

140 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Ważne, czerwone światło

Sprawdzanie poprawnego działania świateł zewnętrznych w pojeździe większości kierowców kojarzy się z egzaminem na prawo jazdy. Większość z nas właśnie wtedy po raz ostatni sprawdzała czy żarówka światła STOP reaguje prawidłowo. Niestety rezygnując ze sprawdzania czy światła działają narażamy się na przykre niespodzianki na drodze. Zapalające się przy hamowaniu czerwone światło z tyłu pojazdu informuje jadących za nami kierowców, że zwalniamy. Pozwala im to szybciej zareagować na nasz manewr i uniknąć zatrzymania na tylnym zderzaku naszego samochodu. Dlatego, od czasu do czasu warto kontrolować, czy lampka LED wciąż działa.

Trzy światła hamowania.

Żeby informacja o hamowaniu była jasna dla innych kierowców producenci samochodów wyposażyli je w trzy czerwone światła. Dzięki temu, przepalenie jednej z żarówek, nie sprawia, że rozpoczęcie manewru hamowania pozostanie niezauważone. Jednak awaria każdej z lamp zwiększa ryzyko kolizji, dlatego wymiana żarówki powinna nastąpić jak najszybciej. W każdej z lamp znajduje się żarówka światła STOP innego typu, dlatego przez zakupem nowej powinniśmy upewnić się, które światło nie działa. Cena żarówek waha się od kilku do kilkudziesięciu złotych. Nie jest to duży wydatek, jeśli jednak chcemy mieć możliwość wyboru producenta, warto zdecydować się na zakupy przez internet.

Bezpieczeństwo i wygoda.

Robiąc zakupy w sklepie internetowym mamy możliwość wyboru spośród wielu produktów, różnych producentów. To bezpieczna i wygodna forma zakupów. W różnych modelach pojazdów do wymiany żarówki potrzebne są różne narzędzia, warto zorientować się co będzie nam potrzebne jeszcze przed złożeniem zamówienia. Dzięki temu w jednej przesyłce możemy zamówić wszystkie potrzebne elementy. Aby zrobić bezpieczne zakupy wejdź na czesci-samochodowe-online.pl. Żarówka światła STOP to jeden z wielu elementów bogatej oferty sklepu. Zapoznaj się z asortymentem i zamów z dostawą do domu lub warsztatu.