text.skipToContent text.skipToNavigation

Zarówka reflektora dalekosiężnego zamów online w korzystnej cenie

452 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Dodatkowe, mocne światło.

W niektórych samochodach montowane są dodatkowe lampy, zapewniające mocniejsze oświetlenie drogi. Nie są one wymagane, ale przepisy nie zabraniają ich montowania. Do takich świateł należą reflektory dalekosiężne. Pierwsze skojarzenie jakie budzi ta nazwa, związane jest zwykle ze światłami przeciwmgłowymi. Nie jest to jednak to samo. Oświetlenie przeciwmgłowe montowane jest we wszystkich samochodach i jest obowiązkowe, natomiast dalekosiężne działa na zasadzie dodatkowych świateł długich. Żarówka reflektora dalekosiężnego zapewnia mocną wiązkę światła, która kierowana jest na dużą odległość dzięki czemu, zwłaszcza na nieoświetlonej drodze, znacznie poprawia się nasz zasięg widzenia.

Produkty ułatwiające życie.

Lampy dalekosiężne wbrew pozorom nie sprawdzają się najlepiej podczas mgły i w złych warunkach atmosferycznych. Ich mocne światło łatwo ulega rozproszeniu lub odbiciu, przez co nie tylko tracą swoje właściwości, ale też mogą spowodować oślepienie. Podobnie jak w przypadku świateł długich należy powstrzymać się od ich używania w pobliżu innych pojazdów. Żarówka reflektora dalekosiężnego sprawdzi się w samochodach, którymi często pokonujemy trasy oświetlone słabo lub nieoświetlone. Lampy dalekosiężne doskonale uzupełnią działanie świateł drogowych i znacznie poprawią widoczność nawet w zupełnych ciemnościach. Należy jednak zwrócić uwagę, by zamówić produkty z odpowiednią homologacją.

Poszukaj informacji na stronie.

Aby upewnić się, że lampy, które chcesz zamontować mają właściwą homologację przeczytaj informacje od producenta oraz zamieszczone na stronie produktu. By znaleźć model pasujący do Twojego samochodu przeszukaj menu, lub wpisz nazwę interesujących Cię części w wyszukiwarkę na stronie czesci-samochodowe-online.pl. Kupując w sklepie internetowym masz szansę skorzystać z atrakcyjnych ofert, zyskujesz dostęp do wyjątkowo szerokiej oferty produktów i możesz bez pośpiechu porównać parametry różnych marek. Niezależnie od tego czy potrzebna Ci żarówka reflektora dalekosiężnego, czy duże części samochodowe możesz zamówić je z dostawą pod wskazany adres.