text.skipToContent text.skipToNavigation

Żarówka lampy przeciwmgłowej tylnej zamów online w korzystnej cenie

111 produtky
null, Żarówka, Swiatło do czytania
OSRAM
null, Żarówka, Swiatło do czytania
R5W
5007ULT
12,59 zł
Nr artykułu  11038933

Minimalna wielkość zamówienia: 10
Cena za sztukę
Cena z VAT
doliczając wysyłkę
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Przygotuj auto do bezpiecznej jazdy.

O ile stosowanie świateł przeciwmgłowych przednich nie jest obowiązkowe, o tyle czerwona tylna lampa przeciwmgłowa powinna świecić zawsze gdy widoczność jest mniejsza niż 50 metrów. W zależności od modelu lampa ta może mieć różne kształty, być montowana na zderzaku lub w zespole lamp. Niektóre modele samochodów wyposażone są w jedną lampę przeciwmgielną, inne w dwie. Nie możemy samodzielnie ingerować w fabrycznie montowane światła samochodu, co oznacza, że jeśli w naszym modelu zamontowano dwie lampy to musimy korzystać z obu, także żarówka lampy przeciwmgłowej tylnej powinna być zgodna z homologacją. W większości modeli nie można po prostu wymienić jej na diodę LED.

Bądź widoczny na drodze.

Kampanie nawołujące pieszych i rowerzystów do noszenia odblasków są bardzo popularne. Ale kierowcy samochodów także muszą dbać o to, by inni mieli szansę zobaczyć ich na jezdni. Dlatego prawidłowe działanie wszystkich reflektorów jest obowiązkowe, a zwlekanie z wymianą zużytych żarówek niebezpieczne. Wyjeżdżając na drogę bierzemy odpowiedzialność nie tylko za siebie i swoich pasażerów, ale też za bezpieczeństwo innych użytkowników ruchu. Chociaż mgły nie są w naszym klimacie częstym problemem, warto co jakiś czas upewnić się, że żarówka lampy przeciwmgłowej tylnej wciąż świeci.

Samodzielna wymiana jest możliwa

W większości modeli samochodów żarówki da się wymienić samodzielnie. Nie wymaga to ani wprawy, ani specjalistycznych narzędzi. Korzystając z instrukcji lub internetu można zaoszczędzić sporo pieniędzy, które musielibyśmy zostawić w warsztacie. Aby wymienić żarówkę konieczny jest demontaż osłony reflektora. W niektórych samochodach żarówka lampy przeciwmgłowej tylnej może być wymieniona po wygodnym wysunięciu całej lampy. Upewnij się jakich żarówek potrzebujesz i zamów je korzystając z atrakcyjnej oferty na stronie czesci-samochodowe-online.pl.