text.skipToContent text.skipToNavigation

Zarówka lampy kierunkowskazu zamów online w korzystnej cenie

227 produtky
Żarówka, Lampa kierunkowskazu
HELLA
Żarówka, Lampa kierunkowskazu
HB290A, 082104, PY21W
8GA 006 841-241
11,62 zł
Nr artykułu  10351254

Minimalna wielkość zamówienia: 10
Cena za sztukę
Cena z VAT
doliczając wysyłkę
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Ważne informacje dla innych kierowców.

Poruszając się po mieście nieustannie musimy obserwować innych użytkowników ruchu. Oświetlenie zewnętrzne pojazdu bardzo pomaga w rozpoznaniu zamiarów innych kierowców. Najczęściej korzystamy z informacji przekazywanych przez światło stopu, cofania oraz przez kierunkowskazy. Dlatego przepalona żarówka lampy kierunkowskazu może stanowić poważny problem i stać się przyczyną kolizji. Zawsze warto mieć w zanadrzu zapasowe żarówki do lamp samochodowych. Pozwoli nam to szybko usunąć ewentualną awarię. Wymiana żarówek w niektórych samochodach może wymagać specjalnych narzędzi, warto więc zawczasu upewnić się, że mamy wszystko co potrzebne, lub poprosić o pomoc mechanika.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Jazda samochodem jest bardzo wygodna. Własnym autem możemy dojechać wszędzie i o każdej porze, bez marznięcia na przystankach i noszenia ciężkiego bagażu. Warto jednak pamiętać, że komfort ten wiąże się z odpowiedzialnością za bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu. Dlatego obowiązkiem kierowcy jest upewnić się, że pojazd jest w pełni sprawny i nie spowoduje zagrożenia na drodze. Przepalona żarówka lampy kierunkowskazu może wprowadzić w błąd nie tylko kierowców, ale też pieszych, oceniających, czy mogą wejść na jezdnię. Szybkie usunięcie usterki pozwoli na uniknięcie nieprzyjemności jakie wiążą się ze spowodowaniem wypadku lub kolizji. Żarówki samochodowe warto zamówić w sklepie internetowym.

Wygodnie bez samochodu.

Większość kierowców ceni sobie komfort podróżowania samochodem, a w przypadku jego awarii boleśnie odczuwa brak możliwości poruszania się własnym pojazdem. Na szczęście części potrzebne do naprawy można teraz bezpiecznie i wygodnie zamówić online. Nie ważne, czy potrzebujesz czegoś tak małego jak żarówka lampy kierunkowskazu albo olej, czy dużego i ciężkiego jak silnik. Wejdź na czesci-samochodowe-online.pl i kup wszystko czego potrzebujesz z dostawą do domu lub warsztatu. W sklepie internetowym znajdziesz duży wybór części i akcesoriów samochodowych w atrakcyjnych cenach. Pamiętaj