text.skipToContent text.skipToNavigation

Zamek centralny zamów online w korzystnej cenie

56 produtky
Element nastawczy, System centralnego zamka
VDO
Element nastawczy, System centralnego zamka
406-205-007-022V
570,08 zł
Nr artykułu  11203356

Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Zamek centralny – zamów online w korzystnej cenie

Zamek centralny to jedna z części, w które wyposażony jest każdy samochód osobowy. Pełni bardzo prostą, jednak istotną funkcję – odpowiada za umożliwianie otwierania i zamykania wszelkich drzwi pojazdu, w tym drzwi bocznych oraz bagażnika. Wystarczy, że użyjesz do tego celu specjalny pilot lub przycisk, a drzwi automatycznie otworzą się w ciągu zaledwie sekundy.

Sprawny zamek centralny – komfort oraz bezpieczeństwo

Niewielkie elementy, które na pierwszy rzut oka wydają się mało potrzebne, w rzeczywistości są w stanie szybko i widocznie podnieść Twój komfort oraz bezpieczeństwo. Zauważa się to chociażby na przykładzie części samochodowej, jaką jest zamek centralny. Dzięki niemu z łatwością otworzysz i zamkniesz swój samochód, mając pewność, że pozostawiasz go w bezpiecznym stanie, dzięki czemu bez najmniejszych problemów będziesz mógł wykorzystać jego funkcje ponownie.

Twoje idealne części samochodowe

Wśród naszych części samochodowych znajdziesz nie tylko części, które wchodzą w skład systemu zamka centralnego, lecz także wszelkich innych systemów oraz układów tworzących Twoje auto. Wystarczy, że już teraz zapoznasz się z propozycjami na czesci-samochodowe-online.pl, abyś mógł przekonać się o tym. Wybierz to, co interesuje Cię najbardziej i ciesz się zakupem elementu do Twojego auta, który wyróżnia się solidnym wykonaniem i bardzo atrakcyjną ceną na rynku.