text.skipToContent text.skipToNavigation

Włącznik żwiateł STOP zamów online w korzystnej cenie

224 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Oświetlenie zewnętrzne w samochodzie.

Jeżdżąc po ulicach kierowcy unikają kolizji i innych zdarzeń drogowych obserwując sygnały od innych kierowców. Podczas skręcania używamy kierunkowskazów, o których włączeniu każdemu zdarza się czasem zapomnieć. Ponieważ inni kierowcy muszą zostać ostrzeżeni o nagłym zatrzymaniu pojazdu przed nimi, światło hamowania „STOP” zapala się automatycznie kiedy zaczynamy hamować. To jedno z najważniejszych świateł w samochodzie, potrafią wskazać nawet początkujący kandydaci na kierowców, którzy jego działanie będą sprawdzali na egzaminie. Co jednak, gdy światło nie działa? Za jego włączanie odpowiada włącznik świateł STOP.

Awaria włącznika.

O awarii włącznika informuje świecąca się kontrolka oraz nieświecące się światła hamowania. Samochód, w którym zepsuł sięwłącznik świateł STOPnie powinien wyjeżdżać na drogę, ponieważ bardzo łatwo może stać się przyczyną wypadku. Kiedy inni kierowcy zauważą, że nieprawidłowo oświetlony pojazd zwalnia mogą nie mieć już czasu na wyhamowanie i uniknięcie kolizji. Dlatego też widząc świecącą się kontrolkę świateł hamowania należy jak najszybciej udać się do warsztatu i upewnić, że to właśnie wina włącznika. Jeśli diagnoza się potwierdzi musimy wymienićwłącznik świateł STOPi sprawdzić, czy zaczęły działać prawidłowo, a kontrolka zgasła. Możliwa jest samodzielna wymiana włącznika, który znajduje się nad pedałem hamulca.

Nowe części z internetu.

Kupując nowe części przez internet zyskujemy czas i oszczędzamy pieniądze. Jest to duże ułatwienie w sytuacji gdy awaria samochodu uniemożliwia nam jazdę po sklepach, by kupić konieczne do jej usunięcia części. Teraz zamawianie jest bardzo proste, a ceny naprawdę atrakcyjne. Kup nowywłącznik świateł STOPna stronieczesci-samochodowe-online.pli wymień go samodzielnie. W ten sposób nie będziesz musiał czekać na warsztat, ani przepłacać za części. To nieduża awaria, od której może zależeć bezpieczeństwo na drodze, jeżdżąc niesprawnym autem narażasz nie tylko siebie, ale też osoby postronne, dlatego nie zwlekaj z naprawą i przekonaj się już teraz, że potrzebne elementy są tańsze niż myślisz.