text.skipToContent text.skipToNavigation
Filtrowanie wg samochodu
Ogranicz wyniki

Włącznik wielofunkcyjny zamów online w korzystnej cenie

3 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Jakważnyjestjedenprzycisk,któryspełniawielefunkcji?

W układach elektrycznych samochodów niezbędny jest włącznik wielofunkcyjny, którego zadania mogą być różne, od otwierania schowka, po uruchomienie i wyłączenie ekranu. Specjalne zastosowanie znajduje on podczas jazdy, gdy należy zasilić prądem poszczególne urządzenia. Dzięki wielofunkcyjności umożliwia on wyświetlenie danych o wszystkich podzespołach. Przełączniki o wielu funkcjach najczęściej spotykane są w Audi A6, A7 i Q7. Należy mieć na uwadze, że ich zamontowanie wymaga dopasowania części do modelu auta. Warto zapoznać się ze specyfikacją i dopuszczeniami, bo to od nich zależy, czy przekaźnik może być zainstalowany w samochodzie, czy nie. Zaleca się też używanie oryginalnych włączników, bo tylko te posiadają gwarancję producenta.

Informacje,którepomagająsterowaćsamochodem

Np. Metzger produkuje specjalny włącznik wielofunkcyjny o następujących dopuszczeniach: 4G1 927 227-VAG4G19272276PS-VAG4L1 927 227-VAGPozwala on w samochodach marki Audi na uruchomienie wyświetlacza LHD, na którym pojawiają się informacje o stanie technicznym auta. Wyświetlenie danych pozwala sprawdzić funkcjonowanie klimatyzacji, radia, jak i innych wyjściowych urządzeń elektrycznych. Można ustawiać na tej podstawie podświetlenie wnętrza, regulować inne instalacje, np. odchylenie zawieszenia itd. Panel informacyjny zasilany jest właśnie poprzez zamkniecie obwodu przełącznikiem. Zapoznanie się z danymi na temat poszczególnych układów pozwala uniknąć awarii, a także umożliwia ocenę funkcjonowania, wydajności i szybkości działania urządzeń wyjściowych.

Zyskajkontrolęnadwszystkimiukładamiwaucie

Jeśli przełącznik ulegnie zniszczeniu, wówczas nie ma możliwości wysunięcia panelu i zapoznania się z danymi na temat pojazdu. Dlatego istotne jest zamontowanie odpowiedniego przycisku, żeby mieć po pierwsze wiedzę o stanie auta, a po drugie pełną kontrolę nad wszystkimi obwodami w samochodzie. Znajdź nowy włącznik wielofunkcyjny dla swojego pojazdu na Czesci-samochodowe-online.pl. Możesz u nas również zamówić nowoczesne podzespoły elektryczne i profesjonalne wyposażenie samochodu pochodzące od zaufanych dostawców.