text.skipToContent text.skipToNavigation

Wał napędowy zamów online w korzystnej cenie

958 produtky
Wał, Wał napędowy
SKF
Wał, Wał napędowy
VKJP 1466, VKJP 6505
VKJC 4592
584,18 zł
Nr artykułu  10857105

Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Wał napędowy ‎- zamów online w korzystnej cenie

Wał napędowy to jeden z ważniejszych elementów tworzących napęd koła. Pełni szereg istotnych funkcji, rozpoczynając od transportowania napędu do pozostałych zespołów układu, po dostarczanie go do znajdującego się z tyłu mostu napędowego. Jego prawidłowe działanie jest niezbędne do tego, aby auto mogło sprawnie funkcjonować. Dlatego też, w przypadku gdy tylko dostrzeżesz jakiekolwiek nieprawidłowości w jego obrębie, natychmiast zareaguj.

Solidnie wykonany wał napędowy

Tylko i wyłącznie części samochodowe wykonane z niesamowitą dbałością o szczegóły są w stanie zagwarantować kierowcy idealne warunki do prowadzenia pojazdu. Dobrze zaprojektowany oraz wykonany wał napędowy to przede wszystkim taki, którego wszelkie elementy, bez względu na to czy chodzi o przeguby krzyżakowe, czy może rurę cienkościenną ze stali, charakteryzują się wykorzystaniem wytrzymałych materiałów oraz nowoczesnym projektem połączenia wszystkich ich części.

Twój ulubiony sklep z częściami do aut

Części do samochód osobowych wraz z czasem ulegają z użyciu bądź psują się na skutek wypadków i innych incydentów, do których może dochodzić na drodze. Dlatego też zadbaj o to, aby zawsze nad wszystkim w swoim aucie sprawować kontrolę. Nasz sklep pod adresem czesci-samochodowe-online.pl chętnie Ci w tym pomoże. Znajdziesz u nas nie tylko części do układu napędowego koła, ale także innych układów, zespołów i podzespołów występujących w praktycznie każdym modelu i marce samochodu osobowego.