text.skipToContent text.skipToNavigation
Filtrowanie wg samochodu
Ogranicz wyniki

Urządzenie transportowe zamów online w korzystnej cenie

1 produtky
Element nożny, Bagażnik dachowy
WESTFALIA
Element nożny, Bagażnik dachowy
521660700001
1 954,64 zł
Nr artykułu  14843280

Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Zdecydujsięnaprofesjonalneurządzeniatransportujące

Transport różnych rzeczy o nietypowych gabarytach w samochodach osobowych wymaga nowoczesnych i solidnych rozwiązań. Z pomocą przychodzą najnowsze technologie, które pozwalają szybko i precyzyjnie założyć bagażnik dachowy. Np. dla zamocowania towarów na dachu auta powstał specjalny transporter firmy WESTFALIA, który charakteryzuje się: sztywną, wytrzymałą budowądzięki opływowemu kształtowi zapewnia niski opór powietrzajest montowany na dachuma estetyczny wygląddaje duże możliwości transportowepozwala na szybki montaż i demontażniewiele ważyumożliwia bezproblemowe i błyskawiczne mocowanie załadunkuwykazuje się trwałością dzięki powłoce antykorozyjnej (lakierowanie proszkowe) dzięki modułowej konstrukcji jest łatwy w transporciewymiary zależne od zapotrzebowania

Transporterydachowemająszerokiezastosowanie

Stosuje się je zarówno w komercyjnym użytku, jak i w firmach transportowych do przewożenia różnego typu załadunków, np. w sektorze ciesielskim, dekarskim, budowlanym czy hydraulicznym. Są zgodne z europejskimi standardami, jednak trzeba mieć na uwadze, że dany bagażnik dachowy musi być dopasowany do kształtu dachu samochodu. Np. model 513353700001 można zamontować w Renault Kangoo, Mercedesie Citan, wersja 504129700001 pasuje do Citroena Berlingo i Peugeota Partner. Nowoczesne akcesoria do transportowania dóbr wyposażone są w odpowiednie elementy mocujące, aby można było je wygodnie dopasować do konstrukcji dachowej. Ponadto ich konstrukcja została przemyślana w taki sposób, aby zachowały aerodynamikę podczas jazdy. Dzięki temu pojazd zachowuje stabilność i zwrotność przy manewrowaniu. Jakkolwiek należy mieć na uwadze, że istotne jest rozłożenie ładunku na transporterze, aby obciążenie było w miarę równomierne.

Terazmożeszzamówićproduktbezwychodzeniazdomu

Dopasowanie wyposażenia jest teraz proste - każdy transporter ma podane wymiary i dedykowane marki aut, w których się sprawdzi jako bagażnik dachowy. Postaw na markowe wyposażenie, które pochodzi od producenta, aby cieszyć się z łatwego i bezproblemowego transportu. Profesjonalne akcesoria dachowe do przewożenia bagażu i ładunku zamówisz przez internet na Czesci-samochodowe-online.pl.