text.skipToContent text.skipToNavigation

Termostat zamów online w korzystnej cenie

1 792 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Azjatyckie marki, niemiecka precyzja, doskonałość w zasięgu ręki

Gdyby główną charaktery działalności niemieckiego producenta opisać jednym słowem, to byłaby to doskonałość. Producent zapewnia doskonałe połączenia swojej niepodważalnej opinii wypracowanej przez długie lata działalności na rynku zamiennych części samochodowych z wysoką jakością stosowanych do produkcji materiałów. To jednak nie wszystko. Właściciel marki Herth Buss nie ogranicza się do produkcji części samochodowych jedynie do największych znanych marek. Fenomen polega na tym, że wyspecjalizował się w zaspokajaniu potrzeb rynku części zamiennych do marek produkowanych w Japonii i Korei, które coraz częściej możemy zauważyć na naszych europejskich drogach. Jeżeli więc Twój samochód pochodzi z Azji, możesz korzystać z bogatej oferty części zamiennych tworzonych przez naszego niemieckiego sąsiada.

Termostat, niezbędny element układu chłodzenia cieczą w silnikach spalinowych

Czy widziałeś kiedyś stojący na poboczu samochód z włączonymi światłami awaryjnymi, spod którego maski buchały kłęby jasnej pary? Z pewnością domyślasz się co sprawiło, że spokojna podróż zamieniła się w niemiłe doświadczenie. Tak, przyczyną tej sytuacji bez wątpienia stał się uszkodzony termostat. Jak działa ta niewielka część układu chłodzenia? W zależności od osiąganej temperatury termostat otwiera się bądź zamyka. Kiedy temperatura cieczy chłodzącej spada poniżej 80 °C, termostat pozostaje otwarty kierując płyn do pompy. Kiedy natomiast temperatura przekroczy wartość 90 °C, termostat zamyka się, kierując płyn chłodniczy na tak zwany duży obieg. Dzięki temu przepływa on przez chłodnicę, która studzi płyn. Ten z kolei zapobiega przegrzewaniu się motoru.

Duży wybór termostatów - wyłącznie w sklepie internetowym

Zarówno termostat stanowiący niezbędny element układu chłodniczego w silnikach spalinowych, jak również inne części zamienne z łatwością zamówisz w naszym sklepie czesci-samochodowe-online.pl. Możesz tutaj liczyć na świetną obsługę i niezbędne doradztwo. Ważnym celem, który stawiamy sobie za priorytet jest zadowolenie naszych klientów, a zamawiane u nas części niezwłocznie wysyłane są do odbiorcy.