text.skipToContent text.skipToNavigation

TRW Klocki hamulcowe zamów online w korzystnej cenie

1 853 produtky
Zestaw klocków hamulcowych
TRW
Zestaw klocków hamulcowych
22141, 22142
GDB2110
301,52 zł
Nr artykułu  15486561

Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Dobre klocki hamulcowe niezbędne dla Twojego bezpieczeństwa

Stare lub zużyte klocki hamulcowe mogą być przyczyną wypadku. Pamiętaj, że nowe klocki hamulcowe w dobrej kondycji zapewnią bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie. Nie tylko stan klocków jest ważny, liczy się również ich niezawodność. Kupuj jedynie elementy cierne producentów zapewniających, że ich produkty zostały wcześniej przetestowane pod względem ich niezawodności w różnych warunkach atmosferycznych. Pamiętaj, że oszczędzając na tak ważnym elemencie auta, nie tylko narażasz się na niebezpieczeństwo związane z wydłużonym czasem hamowania, co wiąże się ze zwiększoną szansą na wypadek, ale również z kosztami naprawy samochodu, które znacznie przewyższą koszt nowych dobrych klocków. Wymiana ich jest niezbędna, w momencie, kiedy grubość okładziny ciernej spadnie poniżej określonego poziomu. Poziom zużycia hamulców nie jest taki sam. Pamiętaj więc, że dobry stan hamulców na jednej osi nie gwarantuje tego, że stan klocków na drugiej osi jest taki sam. Należy więc wymieniać wszystkie klocki jednocześnie, co gwarantuje dobry rozkład sił hamowania na każdym kole.

Dobierz hamulce odpowiednie do Twoich potrzeb

Większość producentów samochodów podaje rekomendowane modele hamulców przeznaczonych do konkretnego auta. Nie jest to jednak prawdopodobnie idealnie pasujący klocek hamulcowy do Twojego stylu jazdy. Sprawdź, z którego materiału klocek pasuje Ci najlepiej. Proste udoskonalenie może pomóc znaleźć Ci idealną równowagę między siła nacisku na pedał a siłą hamowania. Zapewnienie efektywnego działania hamulców zapewni Ci płynną i bezpieczną jazdę. Powszechnie przyjęte jest, że tarcze hamulcowe zapewniają lepsze sterowanie, i ogólną skuteczność hamowania niż jego odpowiednik – hamulec bębnowy. Tarcza hamulcowa zapewnia krótszą drogę hamowania, jest niezawodna. Ponadto dostępne są liczne dodatkowe zalety, takie jak funkcja wspomagania, o oznacza, że prowadzenie pojazdu wymaga od kierowcy mniejszego wysiłku. Niezależnie od posiadanego układu hamulcowego należy regularnie uzupełniać stan płynu hamulcowego.

Wysokiej jakości klocki hamulcowe znanej amerykańskiej firmy TRW!

W ofercie sklepu internetowego czesci-samochodowe-online.pl znajdziemy między innymi Klocki-hamulcowe TRW. W sklepie znajduje się mnóstwo klocków i innych części do większości pojazdów. Firma ta stosuje metodę COTEC, powłoka sylikonowa stosowna jest w materiale ciernym, co zapewnia lepszy kontakt z tarczą. Pozwala to na znaczące ograniczenie drogi hamowania aż o 7 metrów w stosunku z klockami innych producentów. Klocki tej firmy są wielokrotnie testowane, wraz ze wszystkimi innymi elementami takimi jak na przykład mocowania, na których zastosowano powłokę proszkową w celu zniwelowania możliwości powstania korozji. Duży wybór części samochodowych w niskich cenach. Bez problemu, wygodnie i szybko zrób zakupy w naszym sklepie online.