text.skipToContent text.skipToNavigation
Filtrowanie wg samochodu
Ogranicz wyniki

TEXTAR Klocki hamulcowe zamów online w korzystnej cenie

1 788 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Postaw na solidne podzespoły z izolacją termiczną

Przegrzewanie się klocków i zacisków to najczęstszy powód uszkodzenia tarcz, dlatego aby cały układ hamulcowy funkcjonował bezawaryjnie, producenci zaczęli wytwarzać zestawy o zwiększonej odporności na działanie wysokich temperatur. Do profesjonalnych wyrobów chroniących tarcze przed nadmierną temperaturą należą TEXTAR Klocki hamulcowe. Co możesz zyskać, gdy zamontujesz części układu hamulcowego nowej generacji? Przede wszystkim zwiększone bezpieczeństwo, ponieważ nowoczesne zestawy klocków pracują niezawodnie i nie przegrzewają się. Po drugie - wydajność, innowacyjny skład produktu powoduje, że możesz jeździć długo. Zyskujesz także oszczędność dzięki większej żywotności klocków, a ponadto ochrona innych podzespołów systemu hamulcowego powoduje, że wymieniasz tylko jeden element, gdy jest on zużyty, a nie cały układ.

Dlatego warto wybrać wytrzymałe akcesoria do hamulców

Tym bardziej, że wykonano je z trwałych materiałów odpornych zarówno na wysokie temperatury, jak i ścieranie. Okładzina z dodatkiem grafitu, związków metali i włókien szklanych efektywnie oddziałuje na tarcze, nie powodując ich erozji. Warstwa ściera się powoli i w równym stopniu na obie osie. Zestawy możesz montować w różnych systemach, np.: Meritor, Knorr, Wabco, Brembo, Teves.Niektóre z nich posiadają zintegrowany czujnik zużycia lub styk ostrzegawczy, inne są przygotowane dla wskaźnika eksploatacji, a w pozostałych można domontować czujniki.

Dlaczego sygnalizacja o zużyciu jest taka ważna?

Aby zapobiec uszkodzeniu pozostałych podzespołów hamulcowych warto stosować TEXTAR Klocki hamulcowe z czujnikiem lub stykiem. W momencie, gdy warstwa materiału ciernego jest cienka i wkrótce może się zetrzeć całkiem, dostajesz sygnał akustyczny o konieczności wymiany elementów w układzie hamulcowym. Bez styków pozostaje jedynie poleganie na mechaniku przy przeglądzie i monitorowanie ilości płynu w zbiorniczku hamulcowym. W sklepie Czesci-samochodowe-online.pl znajdziesz różne zestawy klocków hamulcowych i innych podzespołów do różnych systemów, dzięki którym możesz hamować bezpiecznie.