text.skipToContent text.skipToNavigation

Sterownik / przekaznik / czujniki zamów online w korzystnej cenie

302 produtky
Jednostka sterująca, Czas ogrzewania wstępnego
BERU
Jednostka sterująca, Czas ogrzewania wstępnego
GSE105
235,39 zł
Nr artykułu  15234951

Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Nowoczesne samochody.

Dzisiejsze samochody są mocno naszpikowane elektroniką. Podczas gdy w starszych modelach było jej jak na lekarstwo, dziś nie możemy się bez niej obejść. Na każdym etapie jazdy nie jedensterownikodpowiada za to, by wszystko działało prawidłowo, wydzielając odpowiednie porcje mieszanki tlenowo-paliwowej, dogrzewając świece i tym podobne. Dzięki temu, kierowcy nie muszą zastanawiać się czy ich samochód zapali, kiedy na dworze złapie przymrozek (wyjątkiem są posiadacze wysłużonych akumulatorów), a o wszelkich awariach informuje nas zapalenie się odpowiednich kontrolek na desce rozdzielczej. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie lecz wymaga troski o to, by czujnikinie zawiodły.

Sposoby dbania o elektronikę.

Jednym z najprostszych i najefektywniejszych sposobów dbania o samochód jest używanie go. Podobnie jest z elektroniką jaką w nim znajdziemy. Nieużywane elementy nie tylko mogą się zepsuć i nie być naprawiane miesiącami, lub latami, ale też mają większe szanse na uszkodzenia ponieważ zwyczajnie się brudzą. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że samo używanie nie wystarczy, konieczna jest odpowiednia konserwacja i czyszczenie. Nawet jeżeli nie możemy się dostać do miejsca gdzie schowany jest przekaźnik lub czujnikipowinniśmy utrzymywać w czystości sam samochód. Dzięki temu delikatne elektroniczne elementy będą lepiej chronione przed osiadaniem kurzu.

Nie tylko w kabinie.

Elektroniczne elementy możemy znaleźć nie tylko w kabinie. Pod maską kryje się ich całe mnóstwo, jeśli więc nie chcemy, by zawiódł nas na przykład sterownik wtrysku paliwa powinniśmy dbać o to, by nasz samochód nie był narażony na zbyt trudne warunki atmosferyczne. W tym wypadku chodzi głównie o gromadzącą się wilgoć i duże różnice temperatur, które sprzyjają korodowaniu delikatnych elementów. Jeśli jednak dojdzie do uszkodzenia części elektroniki w naszym samochodzie, możliwe jest dokupienie poszczególnych elementów. Dzięki temu nie musimy wydawać fortuny na wymianę całych układów. Na stronieczesci-samochodowe-online.plz pewnością znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, by Twój samochód znowu działał.