text.skipToContent text.skipToNavigation
Filtrowanie wg samochodu
Ogranicz wyniki

Sterowanie / regulacja zamów online w korzystnej cenie

1 produtky
Jednostka sterująca, Układ kierowniczy ze wspomaganiem
HELLA
Jednostka sterująca, Układ kierowniczy ze wspomaganiem
5DK 009 678-101
2 496,92 zł
Nr artykułu  10099816

Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny
Dostawa z reguły
w ciągu 2-5 dni roboczych
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Duży remont samochodu.

Kiedy w naszym samochodzie zawodzisterowanie, musimy jak najprędzej podjąć kroki, by je naprawić. W przeciwnym razie zostaniemy pozbawieni możliwości korzystania z pojazdu. Warto robić częste przeglądy i uważnie kontrolować układ kierowniczy. Jeśli jednak przegapiliśmy drobne usterki czeka nas poważna naprawa. Możliwe, że będziemy zmuszeni wymienić całą jednostkę sterującą. Może się też zdarzyć, że zapragniemy wymienić układ bez wspomagania na nowocześniejszy, ze wspomaganiem. Jest to wprawdzie kosztowne, jednak zdecydowanie tańsze niż zmiana samochodu.

Pierwsze objawy awarii.

W przypadku gdy uda nam się wyłapać mniejsze usterki na czas mamy szansę zaoszczędzić, ograniczając się do bieżących napraw, w przypadku wymiany wielu elementów układu kierowniczego konieczna jest jego dokładnaregulacjai sprawdzenie działania podczas jazdy próbnej. Na ogół pierwszym objawem awarii jest zmiana pracy kierownicy. To, że zaczyna ona zbyt łatwo, lub za trudno skręcać w jedną lub obydwie strony oznacza konkretne problemy. W takiej sytuacji sterowanie w naszym pojeździe nie działa prawidłowo, a w każdej chwili możemy obawiać się pogorszenia jego stanu. Dlatego jak najszybciej należy skontrolować cały układ i naprawić lub wymienić zepsute elementy.

Wymieniamy na nowe.

Kiedy stajemy przed koniecznością naprawy samochodu musimy liczyć się ze sporym wydatkiem. Dlatego wielu właścicieli pojazdów szuka oszczędności usiłując wymienić zepsute części na używane lub oddać je do regeneracji. W sytuacji gdy w grę wchodzisterowaniepojazdem jest to ryzykowne. Podczas jazdy musimy być pewni, że samochód nas nie zawiedzie, tymczasem stare części mogą zepsuć się w każdej chwili. Chcąc zaoszczędzić lepiej zapoznać się z ofertą sklepu internetowego. Na stronieczesci-samochodowe-online.plmożna znaleźć nowe, oryginalne części w przystępnych cenach.