text.skipToContent text.skipToNavigation

Silnik / przekaznik / przelacznik zamów online w korzystnej cenie

48 produtky
febi Plus, Przełącznik, Pokrywa bagażnika
FEBI BILSTEIN
febi Plus, Przełącznik, Pokrywa bagażnika
46501
1 377,82 zł
Nr artykułu  15208747

Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Przekaźnik i przełącznik – zamów online w korzystnej cenie

System komfortowy w Twoim samochodzie osobowym może z łatwością zapewnić Ci jeszcze bardziej wygodną i bezpieczną jazdę, ale tylko i wyłącznie wtedy, gdy zadbasz o sprawność jego najważniejszych elementów. Bardzo ważną rolę odgrywają tworzące go części znane jako przekaźnik i przełącznik, które służą przede wszystkim do przekazywania informacji pomiędzy innymi związanymi z całym układem komfortowym częściami i elementami, jak chociażby lusterko, dach opuszczany, szyba tylna czy zamek centralny.

Do czego służy przekaźnik i przełącznik?

Niewielkich wymiarów części samochodowe, jakimi są przekaźnik i przełącznik w rzeczywistości spełniają bardzo istotne funkcje, bez których poszczególne elementy systemu komfortowego Twojego auta nie mogą sprawnie działać. To właśnie między innymi dzięki nim możliwa jest sprawna regulacja lusterka czy ogrzewanie tylnej szyby Twojego auta. Już teraz zadbaj ot o, aby te procesy zachodziły bez jakichkolwiek komplikacji, decydując się na niezawodne części, które idealnie będą spełniać swoje zadania przez wile długich lat.

Szybka wysyłka gwarantowana

Na czesci-samochodowe-online.pl znajdziesz ofertę wyróżniającą się najlepszą ceną na rynku. Robimy wszystko, aby móc zapewnić Ci możliwość zaoszczędzenia paru złotych przy jednoczesnej szansie wyboru produktów naprawdę dobrej jakości. Bez względu na to, czy interesują Cię poszczególne elementy systemu komfortowego, czy jakiegokolwiek innego systemu bądź układu w Twoim samochodzie osobowym, koniecznie zapoznaj się z nasza ofertą. Zapewnimy Ci szybką wysyłkę, abyś mógł jak najszybciej cieszyć się zamówionymi częściami samochodowymi.