text.skipToContent text.skipToNavigation
Filtrowanie wg samochodu
Ogranicz wyniki

Rezystor szeregowy zamów online w korzystnej cenie

7 produtky
Opornik, Rezystor dodatkowy
BOSCH
Opornik, Rezystor dodatkowy
0 227 900 001
442,74 zł
Nr artykułu  10530990

Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Opornik, Wtryskiwacz
BOSCH
Opornik, Wtryskiwacz
0 227 900 103
475,23 zł
Nr artykułu  10531000

Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Wysoka jakość się opłaca.

Wybierając części do swojego samochodu musimy mieć świadomość, że materiały, z których zostały wykonane mają znaczenie. Ważne jest, aby dobierać je odpowiednio do już zamontowanych w układach elementów, by nie wywoływały niewskazanych reakcji chemicznych i działały jak najskuteczniej. Dlatego wybierając rezystor szeregowydo układu zapłonowego warto zdecydować się na jedną z wiodących, światowych marek oferujących produkty wysokiej klasy. Dzięki temu, nawet nie znając się na szczegółach będziemy mieli pewność, że produkt, który montujemy w swoim samochodzie faktycznie poprawi jego działanie i nie odczujemy negatywnych skutków działania źle dobranego elementu.

Stawiaj na sprawdzonych producentów.

Stawiamy na rozpoznawalne firmy, dzięki temu nasi klienci nie mają problemu z dostępem do części, ani kupując u nas, ani w razie gdyby musieli zdobyć kolejne elementy, a z różnych względów nie mieli dostępu do naszego sklepu. Jeśli potrzebujesz opornika do układu zapłonowego warto wybrać produkty firmy Bosch, od lat docenianej nie tylko na rynku motoryzacyjnym, lub Beru, która prężnie rozwija technologię silników wysokoprężnych i doskonale radzi sobie na światowych rynkach. Dzięki rozwiązaniom stosowanym przez Beru technologia wspomagania rozruchu na zimno zyskała nową jakość. Dlatego nowyrezystor szeregowywarto zamówić od jednego z tych producentów.

Najlepsze marki, okazyjne ceny.

Wysoka jakość zwykle kojarzy się z nieprzystępną ceną. Zanim jednak uznamy, że nie warto inwestować w produkty od światowych liderów dobrze jest faktycznie przyjrzeć się ofercie. Nasz sklep przygotował atrakcyjną ofertę cenową i olbrzymi wybór części popularnych marek cieszących się zaufaniem klientów. Zamówrezystor szeregowyna naszej stronie internetowej i przekonaj się, jak wysokiej jakości części przekładają się na komfort jazdy. Złóż zamówienie na stronieczesci-samochodowe-online.pl, przeprowadź bezpieczną transakcję i oczekuj paczki pod wskazanym adresem.