text.skipToContent text.skipToNavigation
Filtrowanie wg samochodu
Ogranicz wyniki

Przesłona wydechu zamów online w korzystnej cenie

24 produtky
null, Klapka ujżcia spalin
METZGER
null, Klapka ujżcia spalin
0892551
788,96 zł
Nr artykułu  15833737

Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Czy każda awaria jest poważna?

Właściciele samochodów zazwyczaj bardzo dbają o to, by jak najrzadziej ponosić wysokie koszty naprawy samochodu. Jedni unikają ich stosując dobrą konserwację i naprawiając drobne usterki na bieżąco, inni starają się odsuwać od siebie myśl o czekających ich wydatkach i ignorować mniejsze awarie. Tymczasem każda awaria dotycząca głównych układów powinna być naprawiana jak najszybciej, ponieważ może powodować psucie się kolejnych elementów. Jeżeli więc w naszym samochodzie uszkodzeniu uległa przesłona wydechunie warto ignorować tego faktu. Lepiej wymienić zniszczony element od razu gdy odkryjemy, że tego wymaga.

Czyprzesłona wydechujest potrzebna?

Żeby samochód jeździł jego układ wydechowy musi działać poprawnie. W przeciwnym wypadku silnik będzie dusił się nieodprowadzanymi spalinami, a samochód, o ile w ogóle ruszy może zachowywać się w nieprzewidywalny sposób, szarpiąc i gasnąc i wydając niepokojące dźwięki. O ile zepsuje się, któryś z elementów kluczowych dla działania układu wydechowego nie zastanawiamy się czy naprawa jest konieczna, o tyle kiedy chodzi o niepozorną część taką jakprzesłona wydechumożemy zignorować awarie i nie naprawiać jej od razu. Tymczasem jest to poważny błąd, gdyż takie zaniedbanie może w przyszłości kosztować nas tysiące złotych, jeśli okaże się, że przez powstałe nieszczelności czynniki atmosferyczne uzyskały dostęp do głębiej położonych elementów układu.

Nie zwlekaj, zamów nowe części.

Jeśli odkryłeś, że którykolwiek element Twojego samochodu wymaga wymiany najlepiej zdecydować się na nią od razu. Niestety, żadna awaria samochodowa nie naprawi się sama, a z czasem problem może się tylko pogłębiać. O ile tuż po zauważeniu usterki często możliwa jest naprawa części, o tyle jej długotrwałe ignorowanie może skończyć się koniecznością wymiany całego układu. Dlatego jeśli zauważyłeś, że Twojaprzesłona wydechujest już wysłużona, skorodowana, czy pęknięta, jak najszybciej zamów nową. Zapoznaj się z ofertą na stronieczesci-samochodowe-online.pl i nie przepłacaj.