text.skipToContent text.skipToNavigation

Przelacznik zamów online w korzystnej cenie

137 produtky
null, Przełącznik, Niskie cisnienie
VEMO
null, Przełącznik, Niskie cisnienie
V52-73-0016
214,46 zł
Nr artykułu  14353829

Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Przełącznik, Włącznik ciżnieniowy
DENSO
Przełącznik, Włącznik ciżnieniowy
DPS02002
230,52 zł
Nr artykułu  11054113

Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Przełącznik ‎- zamów online w korzystnej cenie

Gdy przełącznik klimatyzacji w samochodzie nie działa sprawnie, nie możemy niestety cieszyć się odpowiednim działaniem każdego układu. Ta część, choć niewielkich rozmiarów, ma wszak niebagatelne znaczenie. Bez niej nie jesteśmy bowiem w stanie cieszyć się przyjemnym chłodem podczas jazdy w upalny dzień. Klimatyzacja to nie tylko komfort jazdy, lecz także jej bezpieczeństwo (choćby kwestia odszronienia szyb), zatem należy dbać o to, by działała bez zarzutu.

Mamy części dla każdego auta

Najlepszy sklep z częściami samochodowymi to taki, który oferuje swym Klientom nie tylko bogaty asortyment, lecz także niezwykle korzystne ceny. Dokładnie tak jest u nas. Staramy się bowiem spełniać potrzeby nawet bardzo wymagających Klientów. U nas każdy znajdzie to, czego potrzebuje do swojego auta – nie tylko przełącznik klimatyzacji, ale także tysiące innych produktów. Znani jesteśmy także z tego, iż służymy wszystkim fachową poradą i wsparciem. Już od początku naszej działalności Klienci niezwykle ten fakt doceniali. Pracują u nas profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży, dlatego o samochodach wiemy wszystko, żadna część nie ma dla nas tajemnic.

Niskie ceny, wysoka jakość

Przełącznik klimatyzacji w Twoim aucie nie chce z Tobą współpracować? Mamy na to radę! Wystarczy tylko, że zgłosisz się do nas, a my pomożemy Ci w wyborze nowej części, dzięki której będziesz mógł cieszyć się sprawnie działającym układem. Problemy z klimatyzacją zdarzają się stosunkowo często. Jednak w naszym bogatym asortymencie posiadamy wiele części, które pomogą naprawić te usterki w błyskawiczny sposób. Czesci-samochodowe-online.pl to miejsce warte odwiedzenia. Mamy produkty wiodących marek, sprawdzone przez miliony kierowców. Warto zatem nam zaufać i cieszyć się komfortową i bezpieczną jazdą każdego dnia!