text.skipToContent text.skipToNavigation

Przegub / zestaw zamów online w korzystnej cenie

2 618 produtky
Zestaw przegubu, Wał napędowy
METZGER
Zestaw przegubu, Wał napędowy
607-436, 607-441, 607-267
7110062
226,56 zł
Nr artykułu  10040951

Cena za zestaw
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Dostawa z reguły
w ciągu jednego dnia roboczego
Szczegóły
null, Zestaw przegubu, Wał napędowy
VAICO
null, Zestaw przegubu, Wał napędowy
V10-7411
Strona zabudowy:  od strony koła
180,57 zł
Nr artykułu  10124318

Cena za sztukę
Cena z VAT
doliczając wysyłkę
Dostępny natychmiast
Dostawa z reguły
w ciągu jednego dnia roboczego
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Zestaw przegubu – zamów online w korzystnej cenie

Przegub w układzie napędowym pełni funkcję przenoszenia momentu obrotowego w samochodzie osobowym. Tworzą go odpowiednio połączone ze sobą wały napędowe. Nawet w przypadku, gdy zostaną one perfekcyjnie ze sobą połączone, wraz z czasem zestaw przegubu ulegnie zużyciu, a jego wymiana okaże się konieczna, aby zapewnić wszystkim osobom przebywającym w aucie należyte bezpieczeństwo.

Zestaw przegubu, który wytrzyma Ci na długo

Dobrze wybrany zestaw przegubu zainstalowany w samochodzie osobowym może idealnie pełnić swoje funkcje nawet przez wiele lat, zapewniając kierowcy optymalne zadowolenie z prowadzenia pojazdu. Dokonując jego zakupu, zadbaj o to, aby był on możliwie jak najbardziej solidny. Tylko i wyłącznie oferty docenianych producentów części samochodowych są w stanie zapewnić Ci pełną satysfakcję. Nie musisz jednak daleko ich szukać. Wystarczy, że zapoznasz się z naszymi propozycjami.

Korzystne ceny, wysoka jakość

Już teraz zapoznaj się z przedmiotami oferty bardziej i mniej znanych, lecz wyróżniających się wyłącznie pozytywnymi opiniami, producentów, którzy w swojej ofercie posiadają szeroki wachlarz części i dodatków do Twojego auta. Znajdziesz je na czesci-samochodowe-online.pl. Wszystkie z nich charakteryzują się nie tylko znakomitą jakością, ale i niską ceną, która zapewni Ci maksymalny poziom satysfakcji. Dokonaj zakupu wybranych części już dzisiaj i ciesz się szybką dostawą pod wskazany przez Ciebie podczas składania zamówienia adres, a także dostępem do solidnych i niezawodnych części samochodowych.