text.skipToContent text.skipToNavigation
Filtrowanie wg samochodu
Ogranicz wyniki

Popielniczka zamów online w korzystnej cenie

1 produtky
null, Sprężyna gazowa, Pokrywa popielniczki
STABILUS
null, Sprężyna gazowa, Pokrywa popielniczki
381687
322,84 zł
Nr artykułu  14550887

Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny
Dostawa z reguły
w ciągu 2-5 dni roboczych
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Odśwież swój samochód.

Samochód nie musi być nowy, żeby robić dobre wrażenie. Jeśli chcesz, by Twój pojazd przykuwał uwagę i budził podziw musisz zadbać nie tylko o doskonały stan lakieru i dobre felgi, ale także o czyste wnętrze. Możesz sprawić, że Twój samochód zyska drugą młodość wymieniając kilka akcesoriów z jego wnętrza. Dzięki temu będzie budził zaufanie, a Twoi pasażerowie będą czuli się komfortowo podczas jazdy. Do zadbanego samochodu możesz zaprosić każdego, nie będziesz wstydził się podwieźć szefa, ani podrzucić do domu atrakcyjnej koleżanki z pracy. Jednym z elementów, które mocno wpływają na odbiór wnętrza samochodu jest popielniczka.

Niepozorne akcesoria.

Właśnie takie niewielkie szczegóły jak nowy zapach czy czysta popielniczka najmocniej rzucają się w oczy Twoim pasażerom. Także Ty sam odczujesz różnicę w komforcie jazdy kiedy zdecydujesz się wymienić te nieduże akcesoria. Umyj samochód, zadbaj o to, by zagłówki były czyste, wymień ruchome elementy i przekonaj się, że możesz poczuć się jak w nowym aucie bez wydawania fortuny. Jeżeli Ty i Twoi pasażerowie lubicie palić podczas jazdy, a Twoja popielniczka samochodowa wygląda jakby przeżyła apokalipsę nie oszukuj się, że nikt tego nie zauważy. Nawet jeżeli ręcznie wywoskujesz samochód osoby, które podwozisz zwrócą uwagę na te drobne zaniedbania we wnętrzu. Dlatego nie trać czasu na działania, których nikt nie doceni i pamiętaj, że zużyte elementy wymagają wymiany i nie należy unikać jej w nieskończoność.

Zwiększ wartość pojazdu.

Nawet jeżeli myślisz o sprzedaży samochodu warto zastanowić się nad wymianą elementów kabiny przed wystawieniem ogłoszeń. Zadbane wnętrze, czysta popielniczka, nieporysowane lusterko pasażera i inne niedrogie, akcesoria mogą znacząco zmienić sposób w jaki ludzie będą oceniali Twój samochód, a przy sprzedaży liczy się pierwsze wrażenie. Jeżeli nie chcesz stracić okazji i sprzedać swoje auto w dobrej cenie pamiętaj, by zawczasu zadbać o jego wnętrze i zamów potrzebne elementy w atrakcyjnej cenie na czesci-samochodowe-online.pl.