text.skipToContent text.skipToNavigation

Pojedyncze czesci / czesci montazowe zamów online w korzystnej cenie

281 produtky
Oryginalna jakożż VAICO, Uchwyt / Podstawa / Podpora
VAICO
Oryginalna jakożż VAICO, Uchwyt / Podstawa / Podpora
V20-0055
15,10 zł
Nr artykułu  10125941

Minimalna wielkość zamówienia: 10
Cena za sztukę
Cena z VAT
doliczając wysyłkę
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Uchwyt / Podstawa / Podpora, Tłumik
HJS
Uchwyt / Podstawa / Podpora, Tłumik
82 22 4308
222,01 zł
Nr artykułu  11576156

Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Ciągle brakuje ci miejsca w samochodzie? Może czas na kupno przyczepy?

Często zdarza ci się przewożenie dużego ładunku i masz dość upychania go do bagażnika? Twój dodatkowy kufer na dachu przestał wystarczać przy licznych przeprowadzkach? A może regularnie jeździsz na rodzinne wakacje i brakuje ci pomysłu, gdzie zapakować wózki i zabawki dla dzieci? Dobrym rozwiązaniem może być przyczepa doczepiana na hak. Coraz popularniejsze są firmy wypożyczające przyczepy o różnych gabarytach, ale przy regularnym używaniu bardziej sensowne może okazać się zainwestowanie we własną. Części montażowe do niej nie są kosztowne, a komfort, że zawsze można zapakować więcej bagażu jest nieoceniony.

Jak dobrać przyczepę odpowiednią do potrzeb?

Przy obecnej mnogości oferty każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie. Inwestując w dodatkową część można zastanowić się nie tylko nad swoimi potrzebami ale też nad możliwością odpłatnego wynajmu. Przeważnie mało który kierowca codziennie będzie korzystał z doczepki, może warto ogłosić wśród znajomych, że jesteśmy w jej posiadaniu i możemy jej użyczyć. Nawet jeśli w zamian miałoby się dostać butelkę wina, zawsze jest to jakaś korzyść. Większość przyczep jest z plandeką, ale nie jest to rozwiązanie do każdego celu. Zamykane od góry klapy są pewniejszym wyjściem przy przewożeniu cennych rzeczy, które nie mogą zamoknąć. Do wielkogabarytowych przewozów lepsza będzie otwarta powierzchnia. Jeśli przedmioty są ciężkie, przydatna może okazać się funkcja opuszczania tyłu wagonu do poziomu ziemi lub wysięgnik unoszący sama górę. Przyczepy renomowanych marek są trwałe, z czasem do wymiany mogą być tylko pojedyncze części.

Jak zamontować przyczepę do samochodu?

Do montażu na pewno będą potrzebne uchwyty, podpory czy haki w zależności od modelu. Jeśli nie ma ich w zestawie najłatwiej dokupić je w internecie. W sklepie internetowym czesci-samochodowe-online.pl dostępny jest duży wybór części montażowych do różnych przyczep. Oferta obejmuje pojedyncze części od takich producentów jak Dinex, HJS czy Westfalia. Ceny są korzystne, a zamówienie szybko dociera na wskazany adres.