text.skipToContent text.skipToNavigation
Filtrowanie wg samochodu
Ogranicz wyniki

Płomieniowy układ wspomagania rozruchu zamów online w korzystnej cenie

4 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Pewny rozruch nawet zimą.

Samochody garażowane korodują wolniej i dłużej pozostają w dobrym stanie technicznym. Niestety nie każdy ma możliwość parkowania swojego pojazdu w garażu, a nikt nie może robić tego zawsze. Poza tym, w większości garażów, zwłaszcza wolno-stojących temperatura zimą niewiele różni się od tej na dworze, a zimowe temperatury nie ułatwiają pracy układu zapłonowego. Między innymi dlatego w samochodach montuje siępłomieniowy układ wspomagania rozruchu. Dzięki niemu możliwe jest uruchamianie silnika na zimno, nawet jeżeli temperatury są ekstremalnie niskie.

W czym pomagapłomieniowy układ wspomagania rozruchu?

Istnieje kilka systemów umożliwiających startowanie silnika na zimno. Każdy z nich ma swoje wady, aleomawianemu w tym artykule układowi nie brakuje także zalet. Gwarantuje on nie tylko, że samochód ruszy, praktycznie niezależnie od pogody, ale też pozwala dbać o środowisko.Płomieniowy układ wspomagania rozruchusprawia, że praca silnika jest spokojniejsza, spalanie mieszanki tlenowo-paliwowej utrzymuje się na optymalnym poziomie, a w fazie nagrzewania do atmosfery dostaje się mniej szkodliwych substancji. W skład układu wchodzą sterownik, świece żarowo-płomieniowe, czujnik temperatury i zawór elektromagnetyczny.

Co robić w przypadku awarii?

Gdypłomieniowy układ wspomagania rozruchuprzestaje działać najlepiej udać się do stacji diagnostycznej gdzie możliwe będzie dokładne sprawdzenie, który z jego elementów przestał działać. Następnie konieczna będzie wymiana pojedynczych części lub całego układu. Niezależnie od tego, czy awaria była na tyle poważna, że zniszczeniu uległa całość, czy któryś z elementów potrzebne części możesz w korzystnej cenie znaleźć w sklepie internetowym. W ten sposób zrobisz bezpieczne zakupy i zamówisz markowe części z pewnego źródła bez konieczności radzenia sobie bez samochodu, na trasie do sklepu motoryzacyjnego czy mechanika. Zapraszamy na zakupy, na stronie czesci-samochodowe-online.pl