text.skipToContent text.skipToNavigation

Pióro wycieraczki / gumka wycieraczki zamów online w korzystnej cenie

1 774 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Postawnanowoczesneakcesoriaczyszczącezelastycznejgumy

Pióro wycieraczki i gumka to niezbędne elementy wyposażenia samochodu, które mają zapewnić kierowcy widoczność poprzez oczyszczanie szyby z deszczu, śniegu czy innych opadów lub zanieczyszczeń. Aby działały one skutecznie i nie powodowały nieprzyjemnych pisków, potrzebne są solidne materiały gumowe. Nowoczesne części do wycieraczek produkuje się ze specjalnej gumy, której zadaniem jest efektywne ścieranie szyby. Cechą tego materiału jest przede wszystkim wysoka skuteczność i niska ścieralność. Elastyczna powłoka gumowa dostosowuje się do panujących temperatur. Dzięki temu kierowca może prowadzić samochód bezpiecznie i z zachowaną widocznością zarówno zimą, jak i latem.

Acowięcej,pracaramionwycieraczekjestbardzocicha

Przy przejechaniu po suchym szkle pióro wycieraczki wydaje zwykle nieprzyjemne odgłosy, więc obecnie producenci postanowili wzbogacić skład mieszanki, aby zniwelować ten efekt dźwiękowy. Pracują one cicho i wydajnie, a warstwa gumy dodatkowo zamortyzowana specjalnymi dodatkami pozwala uzyskać kierowcy komfort akustyczny. Wycieraczka została zaprojektowana do poszczególnego modelu samochodu, więc np. Bosch ze spojlerem 604S sprawdzi się w Citroenie, Bosch H409 o długości 400 milimetrów w Toyocie, bezprzegubowe Aerotwin A199S w Renault, a Vaico z pokrywą V10-3460 w Volkswagenie. Ramiona mogą być zintegrowane z piórem, ale jeśli same pióra uległy zniszczeniu lub starciu, można je wymienić bez konieczności kupowania całego zestawu.

Dużapowierzchniastykupozwalanadokładneczyszczenie

Gumowa powłoka pióra podczas wycierania przylega do szyby, a dzięki zwiększonej powierzchni kontaktu ze szkłem umożliwia precyzyjne usunięcie zabrudzeń. Dzięki temu rozwiązaniu czyszczenie szyb przy użyciu wycieraczek staje się efektywne, a poza tym ich lekka praca wydłuża czas użytkowania gumowej nakładki. Komplet ramion montuje się na przód lub na tył zależnie od wskazań zabudowy i odpowiednio, jeśli przy przedniej szybkie, to z lewej lub prawej strony. Nowe pióro wycieraczki, gumkę lub cały zestaw wycieraczek dedykowanych do danego modelu auta kupisz już przez internet, wystarczy, że wejdziesz na Czesci-samochodowe-online.pl i złożysz zamówienie.