text.skipToContent text.skipToNavigation
Filtrowanie wg samochodu
Ogranicz wyniki

Piasta zamów online w korzystnej cenie

2 produtky
Piasta, Wał korbowy
FEBI BILSTEIN
Piasta, Wał korbowy
18850
356,39 zł
Nr artykułu  10011769

Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Febi Bilstein – znana niemiecka marka pracująca z myślą o użytkowniku

Febi Bilstein produkuje zamienne części samochodowe do pojazdów poruszających się po drogach całego świata. Wyroby niemieckiego producenta powstają przy użyciu nowoczesnych technologii, a do ich wykonania stosuje się wyłącznie materiały o wysokiej jakości. Niezależnie od tego jaka część samochodowa opuszcza linię produkcyjną, zostaje poddana szczegółowej kontroli jakości, która spełnia restrykcyjne normy, mające zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Łożysko, wahacz, stabilizator, czy piasta wykonane są z niemiecką precyzją. Tworzenie zamiennych części samochodowych w jakości identycznej z częściami oryginalnymi to niezmienny cel przyświecający producentowi już od ponad 160 lat działania przedsiębiorstwa na rynku motoryzacyjnym. Właśnie to gwarantuje ich niezawodność i stałe zadowolenie klienta.

Piasta, niezbędny element układu zawieszenia w pojazdach mechanicznych

Piasta to bardzo ważny element układu zawieszenia w samochodzie. Jej właściwe funkcjonowanie jest nieodzowne dla bezpiecznego użytkowania samochodu. Choć ze względu na wysokie normy stawiane tej części samochodowej już na etapie produkcji, piasta jest elementem bardzo wytrzymałym, to nie zmienia to faktu, że i ona ma swoją określoną trwałość. Do tego jak długo będzie ona niezawodnie spełniać swoje zadanie przyczynia się wiele zróżnicowanych czynników. Należą do nich między innymi jakość dróg, po jakich podróżujemy, a także technika prowadzenia samochodu. Kiedy więc nadejdzie potrzeba wymiany piasty w kole zawsze stawiaj przede wszystkim na jakość produktu stanowiącą o bezpieczeństwie kierowcy i pasażerów podróżujących samochodem.

Udanych zakupów dokonasz za pośrednictwem sklepu internetowego

Samochodowe części zamienne takie jak łożysko, czy piasta najlepiej jest kupować za pośrednictwem sklepu internetowego. Te i inne części zamienne bez trudu zamówisz je w naszym sklepie internetowym czesci-samochodowe-online.pl. Kupując właśnie u nas możesz liczyć na sprawną obsługę i ekspresową wysyłkę. Zadowolenie klientów i dostarczanie produktów wysokiej jakości do samochodów różnych marek, jest naszym stałym priorytetem.