text.skipToContent text.skipToNavigation

Pedal zamów online w korzystnej cenie

15 produtky
Okładzina pedału
FEBI BILSTEIN
Okładzina pedału
05243
12,40 zł
Nr artykułu  10002812

Minimalna wielkość zamówienia: 10
Cena za sztukę
Cena z VAT
doliczając wysyłkę
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Niezawodne pedały sprzęgła pozwolą Ci na płynną jazdę

Aby uzyskać jak najlepszą komunikację silnika ze skrzynią biegów, potrzebny jest szybko działający i solidny pedał sprzęgła. Odpowiada on za płynną zmianę biegu, rozłącza połączenie między silnikiem a skrzynią. Dlatego powinien być skonstruowany z wytrzymałych materiałów, aby mógł zawsze zareagować na czas. Obecnie nowoczesne koncerny wytwarzają elementy podwozia, pedały sprzęgła, hamulca i przyspieszenia specjalnie dla konkretnych marek samochodów. Różnią się one w budowie, zatem trzeba dobrać produkt do auta, aby dany pasował i aby montaż był możliwy. Dodatkowo do pedałów sprzęgła produkuje się specjalne okładziny z gumy, aby ochronić materiał przed zatarciem, uszkodzeniem mechanicznym.

Jakie koncerny produkują tego typu akcesoria samochodowe?

Są to najbardziej znane firmy w sektorze motoryzacyjnym na świecie. Spoglądając na bogaty wachlarz pedałów i okładzin, można zauważyć, że dzięki olbrzymiej ilości produktów różnych firm ceny nie są wygórowane. Do najbardziej popularnych marek w tym dziale należą: PE Automotive; Febi Bilstein; Vaico; Blue Print; Zazwyczaj jednak, gdy potrzebna jest wymiana części sprzęgła czy skrzyni biegów po wypadku samochodowym, stłuczce czy wskutek innego zniszczenia, wyszukuje się po prostu "pedał" i wpisuje nazwę marki auta. Specyfikacja tego produktu: 1. ciężar do 0,45 kg; 2. kolor np. Czarny; 3. numery OE (do jakich marek aut jest dedykowany); 4. kod EAN, gwarancja;

Różnica w informacjach między pedałem a okładziną

Tymczasem w przypadku okładzin na sprzęgła informacje, które są podane przez producentów dotyczą również koloru i wagi, ale nie tylko, uwzględnia się bowiem: 1. materiał, z którego wyprodukowano okładzinę 2. jej wymiary (szerokość i długość) 3. grubość 4. numery OE 5. do jakich typów pedałów można zastosować ten produkt; Wymiary w przypadku samego pedału nie są uwzględnione, ponieważ artykuł jest produkowany specjalnie dla danego typu samochodu i musi po prostu pasować. Aby znaleźć odpowiednią część do swojego auta odwiedź portal Czesci-samochodowe-online.pl.