text.skipToContent text.skipToNavigation

Pasek klinowy wielorowkowy / zestaw zamów online w korzystnej cenie

5 769 produtky
Napinacz, Pasek klinowy wielorowkowy
FEBI BILSTEIN
Napinacz, Pasek klinowy wielorowkowy
09813
229,08 zł
Nr artykułu  10005754

Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Ramię napinacza, Pasek klinowy wielorowkowy
FEBI BILSTEIN
Ramię napinacza, Pasek klinowy wielorowkowy
11700
269,06 zł
Nr artykułu  10007137

Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Pasek klinowy wielorowkowy – zamów online w korzystnej cenie

Aby silnik Twojego pojazdu mógł odpowiednio i nienagannie działać, ważne jest, aby zadbać o każdy jego element. Jednym z nich jest pasek klinowy wielorowkowy, który wraz z innymi elementami silnika, w tym między innymi alternatorem oraz pompą wody, umożliwiają jego prawidłowe działanie. Zainwestuj w niego już teraz, aby cieszyć się komfortową jazdą, optymalnymi osiągami i niezawodnością silnika przez naprawdę bardzo długi czas – tego typu paski klinowe po prostu nie mają sobie równych na rynku motoryzacyjnym.

Dlaczego solidny pasek klinowy wielorowkowy?

Wybierając swój idealny pasek klinowy, trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim na sposób jego wykonania. Tylko i wyłącznie w ten sposób można mieć pewność, że będzie on idealnie spełniać swoje funkcje w kontakcie z wszelkimi warunkami na drodze. Dobrze dobrany pasek klinowy wielorowkowy to przede wszystkim taki, który z łatwością radzi sobie nawet z wysokimi prędkościami obrotowymi i zapewnia pojazdowi optymalną stabilność. Powinien słabo rozciągać się, gdyż to właśnie wtedy będzie bardziej wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Skorzystaj z oferty naszego sklepu motoryzacyjnego

Już teraz zapoznaj się z częściami samochodowymi, olejami i dodatkami, które przedstawiamy Ci na czesci-samochodowe-online.pl. W naszym sklepie internetowym stworzonym z myślą o kierowcach różnych typach pojazdu znajdziesz części zamienne takich producentów, jak Febi Bilstein, Bosch, czy Contitech. Wszystkie z nich są bardzo profesjonalnie wykonane z najlepszych materiałów i dodatkowo charakteryzują się niezwykle atrakcyjną ceną.