text.skipToContent text.skipToNavigation

Ożwietlenie w drzwiach zamów online w korzystnej cenie

53 produtky
Żarówka, Ożwietlenie do wsiadania
NARVA
Żarówka, Ożwietlenie do wsiadania
C5W
17136
9,47 zł
Nr artykułu  13589037

Minimalna wielkość zamówienia: 10
Cena za sztukę
Cena z VAT
doliczając wysyłkę
Dostępny natychmiast
Szczegóły
null, Żarówka, Swiatło do czytania
OSRAM
null, Żarówka, Swiatło do czytania
W5W
2845
11,85 zł
Nr artykułu  11038896

Minimalna wielkość zamówienia: 10
Cena za sztukę
Cena z VAT
doliczając wysyłkę
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Więcej niż światło.

Pomysł by montować oświetlenie w drzwiach samochodowych okazał się naprawdę dobry. Ułatwia to wsiadanie i wysiadanie z pojazdu. Pozwala z łatwością znaleźć upuszczone klucze, a ostatnio zaczyna być częścią budowania charakteru pojazdu. Aby dopasować oświetlenie wewnętrzne do stylu samochodu można wymienić standardowe lampki na diody LED, świecące w odpowiadającym nam kolorze i w oprawach o ciekawym kształcie. Modnym rozwiązaniem jest montaż w drzwiach lampek w kształcie logo producenta pojazdu. Można zrobić to samodzielnie, korzystając z zamówionych części lub zlecić w warsztacie samochodowym.

Doskonałe pierwsze wrażenie.

Po otwarciu drzwi wita nas przyjemne światło, które doskonale pasuje do wnętrza pojazdu. Przyjemne wrażenie jakie wywołuje zadbany samochód jest bezcenne, pozwala też dużo bardziej cieszyć się jazdą. Osoby, dla których ich auto stało się hobby lubią wprowadzać zmiany nie tylko pod maską, ale też w kabinie. Dzięki temu lepiej poznajemy nasz samochód, ale też możemy stworzyć w nim niepowtarzalną atmosferę. Przyjemnie jest wsiadać do zadbanego samochodu, tak jak przyjemnie jest obserwować reakcje zadowolonych pasażerów. Zadbaj o dobre wrażenie i zamontuj oświetlenie w drzwiach swojego pojazdu, lub wymień jego uszkodzone części korzystając z niskich cen produktów dostępnych w internecie.

Wszystkie części w jednym miejscu.

Niezależnie od tego, czy przepaliła Ci się lampka, czy chcesz stworzyć niepowtarzalną atmosferę w swoim samochodzie wszystkie potrzebne części możesz znaleźć w jednym miejscu. Zapomnij o wędrówkach po sklepach motoryzacyjnych. Po prostu wejdź na stronę czesci-samochodowe-online.pl i zamów potrzebne elementy i akcesoria. Przesyłkę możesz odebrać w warsztacie lub w domu, oszczędzając sobie dodatkowego wożenia części tam i z powrotem. Wybierz odpowiednie żarówki i zamontuj stylowe oświetlenie w drzwiach swojego samochodu. Wybierz zakupy online, kupuj produkty topowych marek w atrakcyjnych cenach.