text.skipToContent text.skipToNavigation

Ożwietlenie przyrządów / elementów sterujących zamów online w korzystnej cenie

50 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Oświetlenie, nie tylko na zewnątrz pojazdu.

Wszyscy wiemy, jak ważne jest prawidłowe oświetlenie zewnętrzne pojazdu. Nie można jednak zapominać, że lampki wewnętrzne pełnią równie ważną funkcję. Jednym z ważniejszych w samochodzie, jest oświetlenie przyrządów. Elementów sterujących nie da się bez niego zobaczyć w ciemności. Biorąc pod uwagę fakt, że na tablicy rozdzielczej znajdują się tak ważne wskaźniki jak prędkościomierz czy obrotomierz, sytuacja, gdy są one niewidoczne jest niedopuszczalna. Doświadczeni kierowcy potrafią dość dobrze wyczuć z jaką prędkością jadą, niemniej jednak brak możliwości skontrolowania prędkości szybkim spojrzeniem sprawia, że stanowimy zagrożenie na drodze.

Na drodze liczy się szybkość reakcji.

Wiele decyzji na drodze zapada w ułamku sekundy, nie możemy więc tracić czasu na długotrwałe przyglądanie się desce rozdzielczej. Umieszczone na niej informacje powinny być widoczne na pierwszy rzut oka. Z drugiej strony, lampki nie mogą rozpraszać uwagi kierowcy. Dlatego oświetlenie przyrządów musi być odpowiednio dobrane. Do oświetlania elementów sterujących stosuje się żarówki o mocy 2 W, dzięki temu wskaźniki są widoczne na pierwszy rzut oka, a ich światło nie odwraca uwagi od tego co dzieje się na jezdni i nie męczy wzroku kierowcy.

Oryginalne części znajdziesz w sieci.

W przypadku gdy żarówka odpowiadająca za oświetlenie przyrządów przepali się powinniśmy jak najszybciej ją wymienić. Teraz możesz łatwo i wygodnie zamówić nową przez internet. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty sklepu online. Wejdź na czesci-samochodowe-online.pl. Zamów części, których potrzebujesz i odbierz je pod wskazanym adresem. W ofercie znajdziesz towary topowych marek, w korzystnej cenie. Możesz zamówić do domu, lub warsztatu. To wygodna i bezpieczna forma zakupów. Legalnie działający sklep daje Ci możliwość zwrotu towaru w określonym terminie oraz skorzystania z gwarancji producenta.