text.skipToContent text.skipToNavigation
Filtrowanie wg samochodu
Ogranicz wyniki

Osłony zamów online w korzystnej cenie

2 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Osłoń nadwozie pojazdu z prawej i lewej strony

Obramowanie kloszów lampy, narożników zderzaka i innych elementów nadwozia pozwala zachować ochronę tych elementów, wydłuża ich żywotność i pełni funkcje zabezpieczające przed wstrząsami w razie stłuczki, amortyzuje zderzenia. Osłony montuje się po obu stronach pojazdu, w tylnym panelu nadwozia. Elementy blaszane i lakierowane wykazują długą trwałość i dodatkowo zabezpieczają przed skutkami korozji. Montaż przebiega łatwo i bez problemów, dlatego warto dodatkowo ochronić nadwozie. W trakcie eksploatacji samochodu czasami dochodzi do stłuczek, draśnięć, wypadków komunikacyjnych i innych zdarzeń losowych. W sytuacjach, gdy pojazdy zderzają się ze sobą, dodatkowa warstwa amortyzująca pozwala wyjść obronną ręką z tego typu zdarzeń.

Specyfikacja osłon zależy od typu pojazdu

Nakładki ochronne są projektowane specjalnie dla danego typu pojazdu, ich wymiary, ciężar, rodzaj zastosowanych materiałów i wygięcie może się różnić, zależnie od tego, do jakiego samochodu mają być zamontowane. Przykładowa specyfikacja warstwy ochronnej to: Strona zabudowy, np. z tyłu po prawej; Cecha chemiczna - czy jest lakierowana; Rodzaj wyposażenia, np. dla pojazdów z tylną burtą; Typ blachy, np. panel narożny; Sekcja - na zewnątrz czy wewnątrz; Informacje dodatkowe - czy posiada mocowanie podstawowe i uchwyty do żarówek. Blacha, z której powstają nakładki osłaniające, nie może być ani zbyt ciężka, ani za lekka. Dlatego dobiera się specjalne materiały metalowe i wzbogaca w dodatkowe związki, które wykazują się trwałością, wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz odpornością termiczną. Jest to ważne, żeby osłony nie uległy odkształceniu, inaczej będą hałasować i mogą stracić właściwości amortyzujące.

Postaw na oryginalne elementy nadwozia i podwozia

Warto zamówić oryginały i mieć pewność, że warstwa osłaniająca spełni swoje zadanie, dlatego możesz zaufać specjalistycznemu serwisowi motoryzacyjnemu Czesci-samochodowe-online.pl. Tu bowiem znajdziesz produkty pochodzące od sprawdzonych dystrybutorów, które będą działać skutecznie i niezawodnie.