text.skipToContent text.skipToNavigation
Filtrowanie wg samochodu
Ogranicz wyniki

Osłona przeciwsłoneczna zamów online w korzystnej cenie

1 produtky
Pokrywa, Osłona przeciwsłoneczna
DT SPARE PARTS
Pokrywa, Osłona przeciwsłoneczna
3.80405
1 605,95 zł
Nr artykułu  12992004

Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Chroń swoje oczy i dbaj o bezpieczeństwo.

Każdy doświadczony kierowca wie, jak bardzo niebezpieczna jest utrata ostrości widzenia podczas prowadzenia samochodu. Mogą spowodować ją min. światła mijających nas samochodów, zabrudzenia na szybie, czy wreszcie promienie słoneczne. Na szczęście, niezależnie od tego gdzie i o której godzinie jedziemy, przed uderzeniami światła może ochronić nas osłona przeciwsłoneczna. Poprawnie zamontowana nie tylko spowoduje, że unikniemy nagłego oślepienia, ale także pozwoli nam przechowywać najpotrzebniejsze rzeczy, bez sięgania do schowka.

Osłona przeciwsłoneczna w Twoim samochodzie

Odpowiednio dobrana osłona, będzie stylowym wykończeniem wnętrza samochodu. Większość modeli jest kompatybilna z dowolnymi autami, w Twojej gestii pozostaje tylko wybór koloru i kształtu. By ją zamontować nie musisz jechać do mechanika, będziesz w stanie zrobić to bez trudu sam. Łatwe w użyciu montowanie sprawia, że zainstalujesz ją w swoim samochodzie w kilka minut (i tak samo szybko zdemontujesz w razie potrzeby). Przyda się ona nie tylko kierowcom ruszającym w długie trasy, ale wszystkim którzy dbają o bezpieczeństwo swoje i innych podczas prowadzenia samochodu. Najważniejsze zalety osłon przeciwsłonecznych: są niedrogie; szybko się je zakłada; skutecznie chronią przed światłem; są dostępne w wielu różnych formach.

Szeroka oferta dostosowana do Twoich potrzeb

Na czesci-samochodowe-online.pl znajdziesz wiele różnych modeli osłon. Możesz zamówić je z dowolnego miejsca w Polsce, bez wychodzenia z domu. Twój towar znajdzie się u Ciebie w kilka dni po zamówieniu. Bez stania w kolejkach, bez stresu i zawsze na czas. Co więcej, zamawiajac przez internet, gwarantujesz sobie prawo do odstąpienia od zakupu bez podania przyczyny, przez 14 dni po zakupie. Dzięki temu jeśli się rozmyślisz, to tak długo jak osłona przeciwsłoneczna będzie w stanie fabrycznym, możesz ją odesłać do nas.