text.skipToContent text.skipToNavigation

Napęd wycieraczki zamów online w korzystnej cenie

242 produtky
febi Plus, Drążki, Wycieraczka
FEBI BILSTEIN
febi Plus, Drążki, Wycieraczka
36710
413,13 zł
Nr artykułu  10026131

Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Szczegóły
febi Plus, Drążki, Wycieraczka
FEBI BILSTEIN
febi Plus, Drążki, Wycieraczka
37529
404,37 zł
Nr artykułu  10026895

Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Napęd wycieraczki w korzystnej cenie – zamów online

Wycieraczki to bardzo istotny element każdego samochodu. Odpowiadają przede wszystkim za zapewnianie optymalnego komfortu oraz bezpieczeństwa na drodze podczas jazdy w niezbyt sprzyjających warunkach pogodowych. Bardzo dobrze powinny radzić sobie z kurzem, błotem, śniegiem i innego typu zabrudzeniami, których nadmiar znacząco ogranicza widoczność. Za ich działanie w dużym stopniu odpowiada napęd wycieraczki, czyli podstawowy element układu czyszczącego szyby. Jego zadaniem jest wprawianie wycieraczek w ruch, nadawanie im odpowiedniej prędkości i w ten sposób umożliwianie im pozbywania się poszczególnych zabrudzeń.

Mały mechanizm, duża funkcja

Napęd wycieraczki to niewielkich rozmiarów część samochodowa, której funkcjonalność jest jednak istotna i wręcz niezbędna do cieszenia się komfortową i pozbawioną wielu przykrych niespodzianek jazdą. Wraz z innymi elementami, jak chociażby przekładnia zębata, czy układ drążków, tworzy on tak zwany mechanizm wycieraczek. Zadbaj o to, aby każda z poszczególnych elementów działała jak należy, gdyż tylko wtedy będziesz mógł cieszyć się wygodną jazdą zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym.

Silnik wycieraczek dla wymagających kierowców

Kierowcy pojazdów osobowych doskonale zdają sobie sprawę z tego, że trudno jest znaleźć sklep z częściami samochodowymi, który prezentowałby im ofertę godną zaufania pod każdym względem. Na czesci-samochodowe-online.pl robimy wszystko, aby móc jednak uzyskać ten tytuł. Swoim klientom przedstawiamy znakomitej jakości części układu czyszczącego szyby i nie tylko, które zaspokoją ich potrzeby i sprostają ich wymaganiom. Sprawdź je już teraz i wybierz spośród nich coś dla siebie i swojego auta, aby w ten sposób szybko i bez najmniejszych trudności zapewnić sobie optymalne warunki do przebywania za kierownicą.