text.skipToContent text.skipToNavigation
Filtrowanie wg samochodu
Ogranicz wyniki

Mocowanie akumulatora zamów online w korzystnej cenie

4 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Dobrej jakości części zwiększają bezpieczeństwo podczas jazdy.

Przy wymianie części samochodowych warto pamiętać, że od ich jakości i trwałości zależy nie tylko nasze bezpieczeństwo na drodze. Skuteczne działanie poszczególnych elementów ma wpływ na żywotność całego pojazdu, dlatego warto kupować dobre części od sprawdzonych producentów. Akumulator jest jednym z kluczowych elementów, bez niego auto po prostu nie odpali. Podczas jazdy akumulator nie może przesuwać się ani podskakiwać. Niewłaściwie zamontowany akumulator nie może prawidłowo ładować się podczas jazdy, dlatego warto co jakiś czas sprawdzić w jakim stanie jest mocowanie akumulatora. Jeżeli uległo ono zniszczeniu, bateria nie może być odpowiednio trzymana, dlatego należy jak najszybciej wymienić uszkodzone części. Podczas wymiany bardzo ważna jest kolejność w jakiej odpinamy i podpinamy klemy akumulatora.

Prostownik w ciągłym użyciu.

Jeżeli nie wyobrażamy sobie wyjazdu z parkingu bez zapakowanych na wszelki wypadek klem, które pozwolą nam odpalić gdy nasz akumulator znów zawiedzie powinniśmy zastanowić się co jest powodem jego ciągłego rozładowywania. Wbrew pozorom szybkie rozładowywanie nie musi zawsze oznaczać uszkodzenia baterii samochodowej. W pierwszej kolejności powinniśmy upewnić się, że urządzenia pobierające prąd są wyłączone. Może okazać się, że winę za ciągłe rozładowywanie ponoszą uszkodzone wyłączniki świateł lub radio samochodowe. Jeśli mamy pewność, że nie pozostawiamy włączonych odbiorników prądu winnym może okazać się mocowanie akumulatora. W takim wypadku wystarczy je wymienić, żeby znów cieszyć się jazdą bez obaw, że po dłuższym postoju nie odpalimy samochodu.

Sprawny akumulator to podstawa.

Własny samochód oznacza komfort przemieszczania się, jeżeli jednak mamy niesprawny akumulator o komforcie możemy zapomnieć. Dlatego po ustaleniu przyczyn usterki należy jak najszybciej wymienić uszkodzone części. Nowe elementy takie jak bateria czy mocowanie akumulatora, oraz inne akcesoria samochodowe znajdziesz na stronie czesci-samochodowe-online.pl. Zrób wygodne i bezpieczne zakupy z dostawą pod wskazany adres.