text.skipToContent text.skipToNavigation

Korektor sily hamowania zamów online w korzystnej cenie

161 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Hamuj bezpiecznie

Podczas hamowania w samochodach osobowych najczęściej większa siła działa na przednie koła. Dzieje się tak zarówno z powodu obciążenia – w większości modeli silnik zamontowany jest z przodu, jak i wzrastających obciążeń spowodowanych działaniem praw fizyki. Oprócz tego w wypadku, gdy na obydwie osie pojazdu działałyby takie same siły dochodziłoby do blokowania tylnych kół samochodu. Aby tego uniknąć samochody wyposaża się w korektor siły hamowania. Chociaż w nowoczesnych samochodach często stosuje się już inne rozwiązania, to jest wciąż popularne, a przede wszystkim skuteczne. Dzięki jego zastosowaniu unikamy niebezpiecznych sytuacji, do jakich mogłoby doprowadzić nieoczekiwane zablokowanie tylnej osi. Miałoby ono dokładnie taki sam skutek jak nagłe zaciągnięcie hamulca ręcznego.

Skuteczne i bezpieczne hamowanie.

Aby mieć pewność, że proporcje sił działających na przednią i tylną oś pojazdu w czasie hamowania będą prawidłowe stosuje siękorektor siły hamowania. Pozwala on na znaczne zwiększenie skuteczności hamowania i bezpieczeństwa na drodze. Istnieją różne typy korektorów, niektóre z nich są na tyle dopracowane, by uwzględniać zmiany obciążenia statycznego pojazdu. W takim wypadku korektor siły hamowania dostosuje swoje działanie do tego ilu pasażerów jest w pojeździe, albo czy przewożona jest duża ilość bagaży. Są także prostsze urządzenia, które działają niezależnie od zmian obciążenia, one również wpływają na bezpieczeństwo i pewność jazdy.

Dobra jakość, dobra cena.

Kupując elementy układu hamowania należy zwrócić szczególną uwagę na ich niezawodność. Aby mieć pewność, że płacimy za wysoką jakość najlepiej wybrać sprawdzonego dostawcę. Wymień swójkorektor siły hamowaniana nowy, ze sklepuczesci-samochodowe-online.pli ciesz się wysokiej jakości produktem w atrakcyjnej cenie. Przy okazji możesz kupić inne brakujące części, z pełną ofertą sklepu możesz zapoznać się przeglądając katalog online.