text.skipToContent text.skipToNavigation

Korbowód zamów online w korzystnej cenie

193 produtky
Tuleja łożyska, Korbowód
GLYCO
Tuleja łożyska, Korbowód
71-3821/4
71-3821/4 STD
371,88 zł
Nr artykułu  12241779

Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Szczegóły
żruba, Korbowód
DT SPARE PARTS
żruba, Korbowód
2.10355
35,40 zł
Nr artykułu  12981624

Minimalna wielkość zamówienia: 2
Cena za sztukę
Cena z VAT
doliczając wysyłkę
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Podróżowanie nie polega na przemieszczaniu się. Podróż to przede wszystkim przyjemność

Każdy samochód porusza się po drodze dzięki temu, że zamontowany w nim silnik został precyzyjnie skonstruowany. To dzięki pracy motoru możemy łatwo się przemieszczać z punktu A do punktu B. Jednak ze względu na rozwój technologii i ciągłe zmiany wprowadzane w produkowanych silnikach, możemy sobie pozwolić za każdym razem na coraz więcej. Podróżowanie nie stanowi już zwykłego przemieszczania się. Podróżowanie to przyjemność. Przyjemność, którą odczuwają zarówno kierowcy cieszący się stateczną, dostojną jazdą, jak również ci, którzy z silnika wyciągają to, co najlepsze. Niezależnie od tego jaki jest Twój styl jazdy i od tego, jakich możliwości oczekujesz od samochodu, do którego właśnie wsiadasz, jedno jest pewne: podróżując korzystasz z wiedzy ojców motoryzacji wykorzystanej w czystej praktyce.

Korbowód w silniku – doskonały sposób na uzyskanie ruchu obrotowego

Silnik sam w sobie jest niesamowicie złożonym elementem samochodu. Składa się z wielu części ściśle ze sobą współpracujących. Należą do nich, żeby wymienić tylko niektóre, tłoki pracujące w cylindrach, wał korbowy, a także część, o której powiemy nieco więcej. Jest nią korbowód. Korbowód jest połączony z jednej strony z tłokiem, a z drugiej z wałem korbowym. Dzięki doskonałemu dopasowaniu i budowie samego wału korbowego, system tłoków połączonych korbowodami z wałem korbowym stanowi podstawę działania każdego silnika. Takie rozwiązanie pozwala z ruchu posuwisto-zwrotnego otrzymać niezwykle istotny w napędzie ruch obrotowy. Korbowody czasem są odlewane, a najczęściej wykonywane z kutej stali.

Najważniejsze elementy składające się na silnik dostępne w sklepie internetowym

Omawiana część silnika, mianowicie korbowód, a także wiele innych takich jak blok silnika, tłoki, czy cylindry stanowiące podstawę działania silnika, możesz kupić w naszym sklepie internetowym czesci-samochodowe-online.pl. Części znajdujące się w naszym sklepie cieszą się wysoką jakością wykonania i przeszły restrykcyjną kontrolę jakości producenta.