text.skipToContent text.skipToNavigation

Klamki zamów online w korzystnej cenie

6 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Klamki samochodowe – uniwersalne, pasujące do większości modeli.

Klamki są jednym z tych elementów naszego auta, o których raczej nie myślimy, przynajmniej dopóki się nie zepsują. Wtedy okazuje się, jak bardzo ważną funkcję pełnią w naszym samochodzie. Ich konstrukcja nie jest skomplikowana, jednak w trakcie kolejnych lat użytkowania, ich poszczególne elementy będą ulegać zużyciu mechanicznemu. Czego rezultatem, mogą być różnorakie uszkodzenia (jak np. ułamanie części plastikowej), a nawet zupełna awaria, która uniemożliwi nam zamknięcie lub otworzenie samochodu. Tego rodzaju problemy, mogą znacznie utrudnić korzystanie z pojazdu, a także narazić nas na niepotrzebne nerwy i stres. Szczególnie jeśli przydarzą się podczas dalszej podróży lub kiedy nam się śpieszy.

Reaguj na pierwsze oznaki poważnego zużycia klamki.

Jeżeli podczas otwierania samochodu, mechanizm zaczyna wydawać się luźny, albo wręcz przeciwnie, musisz kilkukrotnie uderzać drzwiami by je zamknąć, jest to sygnał którego nie powinieneś lekceważyć. Prawdopodobnie będziesz zmuszony w najbliższym czasie wymienić cały mechanizm. Do innych niepokojących przesłanek należą: problemy z zamkiem, konieczność znajdowania odpowiedniego ustawienia klucza lub kilkukrotnego wkładania i wyjmowania go klikanie i stukanie dochodzące z wnętrza drzwiami pęknięcia uchwytów. Na szczęście, by wybrać odpowiednią klamkę, nie potrzebujemy ani specjalnej wiedzy z zakresu motoryzacji, ani nie musimy wykonywać żadnych pomiarów. Są one uniwersalne i można je zamontować w dowolnym zakładzie zajmującym się mechaniką samochodową.

Solidny towar i łatwa dostawa

Dzięki zakupom na czesci-samochodowe-online.pl możesz oszczędzić sobie wszystkich nieprzyjemności związanych z niedziałającą klamką. Wystarczy, że wybierzesz jeden z naszych modeli i kupisz go przez internet, a pojawi się on szybko pod wskazanym przez Ciebie adresem. O jakości naszych produktów, świadczy niesłabnące zaufanie klientów z całej Polski.