text.skipToContent text.skipToNavigation

Hamulce / cylinder roboczy zamów online w korzystnej cenie

19 produtky
Cylinder, Membrana
HALDEX
Cylinder, Membrana
125160008
363,75 zł
Nr artykułu  15628510

Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Niesprawnehamulce.

Możliwość spowolnienia i zatrzymania samochodu jest kluczowa dla bezpieczeństwa na drodze. Bez niej, niemożliwe byłoby wykonywanie wielu manewrów, na przykład bezpiecznego skręcania. Wraz ze wzrostem ilości samochodów na jezdniach i możliwych do osiągnięcia prędkości sprawne hamulcestają się jeszcze ważniejsze. Pojazdy poddawane okresowym przeglądom powinny być w pełni sprawne, jednak zdarza się, że układ hamowania nie działa prawidłowo, a mimo to kierowca decyduje się wyruszyć w drogę uszkodzonym pojazdem. Zwykle ryzykuje się jazdę gdy droga hamowania nieco się wydłuża, ale osoba znająca swój samochód liczy na to, że przy zachowaniu bezpiecznych prędkości uda się jeszcze trochę pojeździć i odsunąć w czasie naprawę samochodu i związane z nią wydatki.

Czy naprawa musi być kosztowna?

To ile będzie nas kosztowało przywrócenie samochodu do pewnej sprawności zależy zwykle od skali usterki. Na ogół, o ile konieczność wymiany części nie jest wywołana dużym zdarzeniem, np. kolizją wystarczy systematyczne wymienianie części najbardziej narażonych na uszkodzenia, czy korozję. Takie postępowanie pomoże ochronić się przed naprawami, których koszt będzie liczony w tysiącach, ponieważ wymieniając na bieżąco uszkodzone części nie dopuścimy do zupełnego zniszczeniahamulców. Dlatego lepiej wymienić awaryjnycylinder roboczyniż czekać aż cały układ hamulcowy ucierpi wskutek jego wadliwej pracy.

Nowe części zamawiamy przez internet.

Jeślihamulcew naszym samochodzie nie działają prawidłowo lepiej nie liczyć na to, że awaria sama minie, lub jeszcze trochę pojeździmy. Zablokowanie hamulców w czasie jazdy grozi wypadkiem, a wymiana całego układu hamowania jest nie tylko kosztowna, ale też kłopotliwa. Jeżeli nie mamy pewności czy w danej chwili możemy pozwolić sobie na naprawę, lub wymianę części zamiast się martwić lepiej sprawdzić ile to faktycznie kosztuje. Nowe, oryginalne elementy od najlepszych producentów dostępne są na stronie czesci-samochodowe-online.pl w naprawdę przystępnych cenach.