text.skipToContent text.skipToNavigation
Filtrowanie wg samochodu
Ogranicz wyniki

HELLA Klocki hamulcowe zamów online w korzystnej cenie

77 produtky
Zestaw klocków hamulcowych
HELLA
Zestaw klocków hamulcowych
T1461, 24175, 24134
8DB 355 011-481
266,79 zł
Nr artykułu  10313877

Cena za asortyment
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Zaufaj niemieckiej precyzji i zamontuj solidne podzespoły

Pochodzące z niemieckiej fabryki HELLA Klocki hamulcowe należą do precyzyjnie wykonanych elementów układu hamulcowego. Pozwalają podróżować bezpiecznie, dzięki nim uzyskasz krótką drogę hamowania i pewność, że nawet pod wpływem działania wysokiej temperatury zahamujesz na czas. Duża odporność na przegrzanie i ścieranie powoduje, że wielu kierowców wybiera te części układu hamulcowego, ponieważ mogą wtedy liczyć na niezawodność i trwałość klocków, a co za tym idzie, to również uzyskują kontrolę nad pojazdem nawet w trudnych warunkach drogowych. Sprawdzają się one zarówno na dalekich trasach, jak i w środowisku miejskim, gdzie nieustannie trzeba zwalniać. Przez to okładzina ściera się w większym stopniu, a tym bardziej, jeśli jest wykonana z byle jakich materiałów. Dlatego warto zamontować w samochodzie profesjonalne wyposażenie do tarcz hamulcowych, aby posłużyło Ci na długo.

Z czego wykonane są produkty tej niemieckiej marki?

Chociaż wielu producentów podzespołów samochodowych nie podaje dokładnego składu mieszanki, to zazwyczaj stosuje się związki waty - wełny stalowej, metalowych opiłków, grafitu, tlenków żelaza, włókien miedzianych i szklanych, które się łączy w wysokiej temperaturze z żywicami. Uzyskana powierzchnia cierna pozwala na długotrwałe użytkowanie dzięki powolnemu procesowi ścierania. W wielu klockach znajdziesz styk ostrzegawczy o działaniu akustycznym. W momencie, w którym usłyszysz pisk, oznacza to, że styk dotarł do tarczy i wydał sygnał dźwiękowy. Dzięki temu wiesz, że nadeszła pora na wymianę klocków, jeśli bowiem nie zareagujesz na czas, może dojść do uszkodzenia tarczy.

Do jakich modeli aut dostaniesz części układu hamulcowego?

W naszym sklepie Czesci-samochodowe-online.pl dostaniesz HELLA Klocki hamulcowe do wielu modeli samochodów osobowych, np. do Audi, Peugeota, Toyoty czy Mercedesa. Mogą one zawierać styki ostrzegawcze, jak i być przygotowane do ich montażu. Aby upewnić się, że dany zestaw będzie pasował do tarcz, przejdź do zakładki "Pasuje do" i sprawdź, czy te elementy układu hamulcowego możesz zamontować w swoim pojeździe.