text.skipToContent text.skipToNavigation

Filtr zamów online w korzystnej cenie

14 470 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Filtr - zamów online w korzystnej cenie

W obrębie naszego sklepu internetowego znajdziesz przeróżne części samochodowe. Wszystkie z nich wyróżniają się niesamowitą dbałością o szczegóły i pochodzą od wyłącznie zaufanych na rynku motoryzacyjnym producentów. Wśród oferowanych produktów znajdziesz między innymi filtr, czyli jeden z podstawowych elementów, bez którego nie może działać żadne auto. Przedstawimy ci szeroką gamę różnych filtrów, rozpoczynając od filtru oleju, przez powietrza, a kończąc na kabinowym, znanym także jako pyłkowy. Każdy z nich spełnia bardzo ważną funkcję, więc ważne jest, abyś wybrał ten, który na pewno cię nie zawiedzie.

Starannie oczyszczone paliwo ‎

Jednym z podstawowych zadań, jakie spełnia dobrze dobrany filtr paliwa jest oczyszczanie go ze wszelkiego typu zbędnych i często też szkodliwych cząstek stałych, które mogą się w nim znaleźć, a które w jakiś sposób mogłyby zaszkodzić silnikowi – na przykład, korozją czy uszkodzeniem. Pamiętaj, aby tego rodzaju filtry wymieniać co czterdzieści tysięcy kilometrów.

Wsparcie pracy silnika

Jednym z podstawowych elementów, które zapewniają prawidłową pracę silnika, jest także filtr powietrza. Jego podstawowym zadaniem jest zatrzymywanie zanieczyszczeń w postaci piasku, kurzu i nie tylko, aby te nie przedostawały się do niego i nie utrudniały, a czasami wręcz uniemożliwiały, prowadzenia pojazdu. W ten sposób kierowca może cieszyć się optymalnymi osiągami i pewnością, że auto nie zawiedzie go nawet podczas intensywnej eksploatacji. Tego rodzaju filtry, które znajdziesz na czesci-samochodowe-online.pl należy wymieniać średnio co dwadzieścia tysięcy przejechanych kilometrów.