text.skipToContent text.skipToNavigation

Filtr paliwa zamów online w korzystnej cenie

2 468 produtky
Oryginalna jakożż VAICO, Filtr, Paliwo
VAICO
Oryginalna jakożż VAICO, Filtr, Paliwo
V10-0338
15,36 zł
Nr artykułu  10131183

Minimalna wielkość zamówienia: 10
Cena za sztukę
Cena z VAT
doliczając wysyłkę
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Filtr paliwa - zamów online w korzystnej cenie

Chcesz zapewnić silnikowi w Twoim samochodzie maksymalną ochronę przed szkodliwymi zanieczyszczeniami? Świadomy kierowca i posiadacz auta dobrze wie, jak ważny jest filtr paliwa dla sprawnego i bezawaryjnego działania układu paliwowego. Z przyjemnością przestawiamy ofertę tej kategorii i zapraszamy do zapoznania się z ponad tysiącem produktów wysokiej klasy. Obniżone ceny optymalnej jakości filtrów o zwiększonej zdolności filtrowania z pewnością przypadną Ci do gustu.

Filtr paliwa – znakomita skuteczność działania w Twoim samochodzie

Czy wiesz, jak ważne jest oczyszczanie paliwa? Zanieczyszczone to ogromne ryzyko dla silnika. Ponadto niewymieniany w odpowiednim czasie filtr paliwa może doprowadzić do uszkodzenia wtryskiwaczy, jak również zapowietrzenia układu paliwowego. Bardzo niekorzystnym czynnikiem dla tego rodzaju filtrów jest odkładanie się parafiny, ciężkich frakcji oleju, a także zdecydowanej ilości wody. Uszkodzony filtr powinien być bezwzględnie jak najszybciej wymieniony na nowy. Nie generuj sobie większych kosztów – skorzystaj z naszej oferty filtrów o wysokim poziomie filtracji i znakomitej skuteczności oddzielania wody.

W trosce o bezawaryjną jazdę czterema kółkami

Zajmujemy się sprzedażą części samochodowych wiodących producentów. Naszym klientom dostarczamy produkty najwyższej jakości. Jeśli przez cały rok eksploatowania samochodu, chcesz chronić go przed różnego rodzaju negatywnymi czynnikami, postaw na regularną diagnostykę. Nie zapominaj, że filtr paliwa, oleju czy też każdy inny w trosce o bezawaryjność wszystkich układów mechanicznych oraz części w samochodzie, należy w odpowiednim czasie wymieniać. Wszystkie je znajdziesz i kupisz na czesci-samochodowe-online.pl. Pozbądź się złudzeń, nie graj na zwłokę. Bądź odpowiedzialnym właścicielem swoich czterech kółek. Części wygodnie zamawiaj w naszym sprawdzonym sklepie.