text.skipToContent text.skipToNavigation

ESP - dynamiczna regulacja toru jazdy zamów online w korzystnej cenie

3 909 produtky
Cena sugerowana przez producenta

ESP - dynamiczna regulacja toru to rozwiązanie dla Ciebie.

Zależy Ci na bezpiecznej jeździe i jesteś gotowy pójść z duchem czasu? Zamiast polegać tylko na sobie skorzystaj z rozwiązania jakim jest ESP – dynamiczna regulacja toru jazdy. Nazwa ESP to angielski skrót, który oznacza elektroniczny program stabilizujący, służy on wspieraniu kierowcy w utrzymaniu pożądanego toru jazdy. Pozwala uniknąć wypadnięcia z trasy podczas jazdy w złych warunkach atmosferycznych, przy skręcaniu ze zbyt dużą szybkością oraz w czasie nagłych manewrów unikania. Działający prawidłowo system ESP pozwala kierowcy utrzymać panowanie nad pojazdem w sytuacjach, kiedy nawet dobrzy i doświadczeni kierujący nie mieliby na to szans.

Kiedy przydaje się dynamiczna regulacja toru jazdy?

System ten zapobiega blokowaniu się kół w czasie hamowania (podobnie jak ABS) oraz zapobiega ślizganiu się i zjeżdżaniu (jak ARS). W przypadku systemu dynamicznej regulacji toru jazdy technika idzie jeszcze dalej, dzięki specjalnym czujnikom system może zmierzyć kąt skrętu, prędkość i określić tor jazdy jakim chciałby poruszać się kierujący. W przypadku, kiedy system wykryje, że tor zamierzony przez kierowcę różni się od rzeczywistego toru jazdyESP - dynamiczna regulacja toru jazdyprzy pomocy pomp hydraulicznych przeciwdziała siłom działającym na samochód i umożliwia przywrócenie pojazdu na zamierzony tor.

Warto zamówić ESP przez internet.

Jeśli potrzebna CiESP - dynamiczna regulacja toru jazdymożesz za zamówić ją przez internet za pośrednictwem sklepuczesci-samochodowe-online.pl, który oferuje wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Przy okazji warto zapoznać się z ofertą sklepu, znajdziesz tu wszystkie potrzebne akcesoria samochodowe. Na stronie sklepu możesz włączyć filtrowanie ze względu na markę, model lub typ samochodu dzięki czemu bez trudu trafisz na produkty, których szukasz.