text.skipToContent text.skipToNavigation

DYwignia ręczna / nożna zamów online w korzystnej cenie

533 produtky
null, Przełącznik, Kolumna kierownicza
VALEO
null, Przełącznik, Kolumna kierownicza
251496
564,13 zł
Nr artykułu  10467246

Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Szczegóły
null, Przełącznik, Kolumna kierownicza
VALEO
null, Przełącznik, Kolumna kierownicza
251494
570,58 zł
Nr artykułu  10467206

Cena za sztukę
Cena z VAT
Bezpłatna dostawa
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Okładzina pedału
FEBI BILSTEIN
Okładzina pedału
05243
11,74 zł
Nr artykułu  10002812

Minimalna wielkość zamówienia: 10
Cena za sztukę
Cena z VAT
doliczając wysyłkę
Dostępny natychmiast
Szczegóły
Cena sugerowana przez producenta

Dbanie o wnętrze samochodu nie poprawi bezpieczeństwa jazdy, ale znacznie zwiększy komfort kierowcy i pasażerów.

Czasem w trakcie użytkowania samochodu zdarzają się awarie, które nie zagrażają naszemu bezpieczeństwu. Nie wpływają na przyczepność opon do jezdni, sprawność hamulców czy widoczność samochodu na drodze. Usterki, które nie powodują, że samochód jest pośmiewiskiem na parkingu. Nie ma wgniecionej blachy, obitego błotnika czy urwanego lusterka. Są to usterki, które nie wpływają na ogólną funkcjonalność samochodu, tylko na poczucie estetyki kierowcy i ewentualnie pasażerów. Mowa oczywiście o wszelkich uszkodzeniach wewnątrz samochodu. Obdarta tapicerka, wytarta gałka od skrzyni biegów, porysowana dźwignia ręczna od kierunkowskazów. Z takimi mankamentami oczywiście można jeździć, ale w końcu nawet najbardziej nieczuły właściciel stwierdzi, że nie wygląda to dobrze.

Czy można małym kosztem poprawić estetykę wnętrza naszego samochodu?

Oczywiście, że tak. Jest wiele sposobów na drobne zmiany, które w sumie dadzą duży efekt. Rozpocząć można od tak oczywistych kroków, jak gruntowne wyczyszczenie tapicerki i starcie kurzu z kokpitu. Poprawi to komfort jazdy każdego użytkownika pojazdu. Dalej warto zadbać o przestrzeń bezpośrednio wokół kierowcy. Najpierw najlepiej sprawdzić, które elementy są najbardziej zużyte. Najprawdopodobniej będzie to dźwignia nożna, poprzez ciągły kontakt z brudnym obuwiem i rączka od hamulca ręcznego. Są to elementy, do których należy użyć najwięcej siły, dlatego dość szybko się ścierają. Kolejna jest kierownica – tutaj do wyboru jest zakup specjalnego pokrowca, który można zdejmować i regularnie prać, albo oddanie do profesjonalnego zakładu do ponownego obszycia. Większość drobnych elementów jak na przykład przyciski blokujące drzwi również są łatwo wymienialne.

Gdzie szukać elementów dopasowanych do konkretnej marki?

Jeśli szuka się dokładnego elementu łatwo zniechęcić się ogromem wyboru. Najłatwiej skorzystać wtedy oferty sklepu internetowego czesci-samochodowe-online.pl, gdzie części samochodowe można filtrować według marki i modelu samochodu. W jednym miejscu można zamówić tak różne produkty, jak opony zimowe i śruby do zawieszenia. Dostępne są również mniejsze komponenty – dźwignia ręczna, wycieraczki i wiele innych.