text.skipToContent text.skipToNavigation
Filtrowanie wg samochodu
Ogranicz wyniki

Czyszczenie szyb zamów online w korzystnej cenie

3 162 produtky
Cena sugerowana przez producenta

Zamontujniezawodnesystemydooczyszczaniaszyb 

Profesjonalne czyszczenie szyb wymaga odpowiedniego wyposażenia w samochodzie. Pomagają w tym nowoczesne układy do montażu, jednak należy je dobierać do konkretnego modelu auta. Firma Magneti Marelli posiada bogatą ofertę, w której znajdują się systemy czyszczenia m. in. do następujących pojazdów: Citroen Nemo KombiFiat FiorinoPeugeot Bipper TepeeFiat UnoFiat PandaCitroen JumperPeugeot BoxerSą one montowane z przodu z zabudową zależnie od umiejscowienia kierownicy z lewej lub prawej strony. Po uruchomieniu zasilane są prądem zwykle o mocy 12V. Gdy zaczynają pracować, uruchamiają się poszczególne podzespoły, aby oczyścić szyby w możliwie jak najszybszym czasie.  

Zadbajowidocznośćwtrakciekierowaniapojazdem 

Od tego bowiem zależy widoczność drogi, czyli bezpieczeństwo kierowcy. Nowoczesne czyszczenie szyb musi być efektywne i szybkie, aby umożliwić błyskawiczną reakcję osoby prowadzącej samochód na ewentualne zagrożenia. Sama konstrukcja komponentów opiera się na użyciu wysokiej jakości materiałów gumowych i metalowych, o dużej lekkości, a także dodatków ze sztucznego tworzywa. Mechanizm działania jest prosty - gdy dociera prąd, urządzenie zaczyna pracować, pompka płynu spryskiwaczy wypuszcza płyn i następuje wytarcie zabrudzonej powierzchni. Obecnie stosuje się elastyczne gumowe pióra wycieraczek, które dokładnie czyszczą szybę bez większego tarcia, co sprawia, że pracują cicho i skutecznie.

Postawnasolidneelementydomyciaszyb 

Wytrzymałe akcesoria czyszczące charakteryzują się również dużą trwałością. Elementy gumowe ścierają się powoli, a metal posiada dodatkową powłokę ochronną, zabezpieczającą przed tarciem i wstrząsami. Dzięki temu jest możliwe czyszczenie szyb w wydajny sposób, pozwalający szybko uzyskać przejrzystą powierzchnię, co wpływa na większe bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu wskutek uzyskania dobrej widoczności drogi. Systemy Magneti Marelli oraz inne komponenty układu czyszczącego szyby kupisz w sklepie Czesci-samochodowe-online.pl.